Wpis z mikrobloga

Korwin w weszlo.pl

Ludziom biednym chce się pracować. Kto niszczy biedę, ten niszczy społeczeństwo. Zniszczenie biedy jest zniszczeniem narodu. Biedni ludzie muszą istnieć, bo to jest główny motor rozwoju.



#bekazkorwina #korwin #konfederacja #antykapitalizm #kapitalizm #socdem #nacjonalizm #cytatywielkichludzi #4konserwy #neuropa #polityka #gospodarka #ekonomia
ramzes8811 - Korwin w weszlo.pl 
Ludziom biednym chce się pracować. Kto niszczy biedę...

źródło: comment_0OKpMg7FjbiOK6PEExN98mOfFvCqybJd.jpg

Pobierz
  • 42
@asurbanipal_: Nikt normalny nie chce i nie lubi być biedny. Większość chce i będzie pracować, a tego typu pie^dolenie o tym jak to "nieroby dostają kasę za darmo" charakteryzuje nuworyszy do których nie dociera że ludzie życzą sobie żyć w Państwie zorganizowanym i rozwijającym się równomiernie.

To, że chłystki-korwinowcy doszli do większych pieniędzy niż ci pracujący na niższych szczeblach drabiny społecznej oznacza tylko tyle, że Państwo nie zadziałało tak, jak powinno.
lepiej uzaleznic tych biednych od socjalu, przyzwyczaic ich ze nie musza nic robic i tylko siedziec na dupie a w zamian maja zaglosowac na partie ktora im ten socjal sponsoruje. fakt.


@asurbanipal_: Ja bym chciał by TVN, Netflix TVP czy ktokolwiek zrobił reality show z kimś takim jak Ty.
Daje mu 5 dzieci pod opiekę, 416 złotych na osobę i pokazuje, jak nic nie robisz i żyjesz sobie w bogactwie.
Naprawdę,
@maciek-rudol

Ja bym chciał by TVN, Netflix TVP czy ktokolwiek zrobił reality show z kimś takim jak Ty. Daje mu 5 dzieci pod opiekę, 416 złotych na osobę i pokazuje, jak nic nie robisz i żyjesz sobie w bogactwie.

I jak tu nie popierać słowa Korwina o idiotach.

Korwin mówi o sytuacji po zmianie ustrojowej, natomiast wy wszyscy stosujecie jego pomysły do aktualnej socjalistycznej sytuacji.
Darwinizm społeczny Korwina. Po raz kolejny się potwierdza, że bardzo mu blisko do Hitlera. Po prostu faszysta.

@Probz: Zostawienie ludzi samych sobie, żeby sami siebie utrzymywali, to według ciebie "darwinizm społeczny"? Znaczy ludzie wypuszczający zwierzęta na wolność, to też faszyści, eugenicy? Coś się chyba tobie pomyliło.

Przypominam, że to Hitler zapoczątkował większość rozdawniczych programów socjalnych obowiązujących dziś na prawie całym świecie, które Korwin chce zlikwidować.
I jak tu nie popierać słowa Korwina o idiotach.


@Volki: Rozumiem, że Ty nie jesteś idiotą.
Zazdroszczę - wyjechałeś jako osoba inteligentna do kraju z niskimi podatkami, założyłeś firmę, zarobiłeś miliardy dolarów i żyjesz jak król.
No chyba, że nie jesteś osobą inteligentną i też jesteś idiotą, który tak nie zrobił.
a te dzieci to się same zrobiły?

Zrozum człowieku, że mnożenie się to wolny wybór. Jak ktoś uważa, że go stać na 5 dzieci, choć zarabia grosze - to widocznie go stać, nie mi oceniać. Ale czemu niby mam mu dopłacać do zabawy?


@Pantokrator: Wiem, wiem. Lepiej wpuszczać masowo imigrantów.
Większość chce i będzie pracować, a tego typu pie^dolenie o tym jak to "nieroby dostają kasę za darmo" charakteryzuje nuworyszy do których nie dociera że ludzie życzą sobie żyć w Państwie zorganizowanym i rozwijającym się równomiernie.

@motaboy: Zwracam uwagę, że Związek Radziecki, i każdy inny kraj komunistyczny, upadł właśnie dlatego, że większość nie chciała pracować i żyć w takim centralnie zorganizowanym i równomiernie rozwijającym się kraju.
@maciek-rudol: nie, lepiej obniżać podatki, spłacać ZUS i go likwidować, obniżać deficyt, inwestować w nowoczesne technologie. Trendu demograficznego się nie odwróci, ale można się na okres przejściowy (zanim wymrą emeryci i populacja się ustabilizuje) przejść w miarę bezboleśnie. Zamiast tego lepiej ufundować patusom klawe życie :D