Wpis z mikrobloga

miry i mirabele, na długi weekend chcę pojechać gdzieś odpocząć. Na czym mi zależy: woda, las, cisza, spokój. Chcę naładować w ciszy akumulatory. Póki co wyhaczyłem miejscówkę nad bugiem ale to strzał w ciemno po sprawdzeniu na google maps. Czy ma ktoś jakiś fajniejszy pomysł na wycieczkę w teren mieszczący się w czerwonym kwadracie?

PS. zalew zegrzyński z wiadomych względów odpada
#kiciochpyta #biwak #warszawa #siedlce #wakacje
Pobierz z.....k - miry i mirabele, na długi weekend chcę pojechać gdzieś odpocząć. Na czym mi...
źródło: comment_5jFAWUcwKJyxNwNSi8aheF7b2P1PEhRG.jpg
  • 19
@poji: nie ma wody ;) chyba, że masz na myśli świder ale to w dalszym ciągu na terenie miasta ;) Zależy mi żeby zajechać autem, wywalić butle gazową i tak przebiwakować. Nie zależy mi w ogóle na zwiedzaniu czegokolwiek.
@Kick_Ass: Liwiec to dośc długa rzeka :D byłem ostatnio pod Sowią górą i właśnie na takich miejscach mi nie zależy, masa ludzi, drą ryje, brak lasu. Jak masz jakieś konkretne miejsce (wystarczy "okolice takiej i takiej miejscowości) to będę wdzięczny
@BreadPitt: zadupie i pustynia to wielkopolska. Mazowsze może nudne, płaskie i biedne ale jest masa ciekawych rzeczy. Problem w tym, że nie szukam czegoś ciekawego tylko spokojnego na uboczu, z tym tutaj ciężko.
@zmasowanyatak: od siebie mogę tylko powiedzieć, że im dalej na wschód tym fajniej. Ja bym celował w okolice Sokołowa Podlaskiego, choć nie wiem jak tam jest ze zbiornikami wodnymi.