Wpis z mikrobloga

Mireczki to co przeżyłem #!$%@?... Jestem z moja różowa na wakacjach ale tu nie o niej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Leżymy sobie na płazy i przyszło koło nas polskie małżeństwo koło 30-35 z dzieckiem( nie wiedzieli ze jesteśmy Polakami). Widać ze normalni prości ludzie. I zaczęli dyskutować, żona wjeżdżała mu na ambicje ze jej koleżaneczka to jest w Tajlandii z mężem a on ja wziął do jakiejś Turcji. Widać było ze chłopa to zabolało i zaczął jej tłumaczyć ze go tylko na tyle stać ze i tak musiał ciężko pracować i brać nadgodziny żeby ich zabrać. Chłopaczek od nich mówi do niej „mamo fajnie ze jesteśmy na wakacjach razem, fajny hotel mamy itp” hotel rzeczywiście z aquaparkiem wiec dzieciak się cieszył. A Grażyna oczywiście #!$%@? urażona, jeszcze większe wjazdy mężu robi że mógłby se znaleźć lepsza prace, że inne jej koleżanki sobie jeżdżą po świecie a ona w Turcji musi leżeć ( ͡ ͜ʖ ͡) mialem ochotę jej #!$%@? bo aż mnie to #!$%@? #logikarozowychpaskow
  • 183
  • Odpowiedz
@Borsuczy27: I tak wygląda większość relacji... Kobiety nie szanują faceta ani tym bardziej nie kochają. Narzędzie i przyzwyczajenie.. w życiu bym z taką kobietą nie chciał być która tak mnie postrzega.
  • Odpowiedz
No i widac ten #!$%@? instykt stadny, bo co ona kolezankom powie ze tylko w Turcji byla


@TotalDisaster: Dziewczyny powinny mieć ograniczoną liczbę godzin przebywania ze sobą, bo im #!$%@?. Jedna drugą nakręca i sobie wkładają do łba to #!$%@? kto gdzie nie był.
A ten instagram w dupę #!$%@?, przez którego człowiek zaczyna mieć wrażenie, że wszyscy gdzieś są na wakacjach to mam nadzieję że upadnie i sobie głupie serwery
  • Odpowiedz
@Borsuczy27: Dlatego pamiętajcie, że musicie mieć jak najdroższy samochód, zegarek i ubrania żeby zaimponować księżniczce, po ślubie na pewno się zmieni.
  • Odpowiedz
@r5678: proste, kobiety zawsze są nieszczęśliwe, bo same się beatują xD tak bardzo są #!$%@?. Nie dość, że to mentalnie nadal dzieci, z pełnią zachowań, to jeszcze same nakręcają spiralę na siebie, co odbija się na wszystkich w jej otoczeniu. W dodatku to typowo zwierzęce zachowanie, nazywane - hipergamią - dyktuje jej, aby spojrzeć w górę. Nigdy w dół: to strategia mężczyzny. Facet jeśli nie ma kobiety, to obniży wymagania, kobieta
  • Odpowiedz
I weź żyj przez resztę swoich dni z taką osobą, która zamiast wspierać, cały czas próbuje cię zniszczyć.


@niechcemisie_: U kobiet to normalne > Prawo Briffaulta, co nie znaczy, że warte akceptowania. W związkach wymagają cały czas więcej i więcej.

Trzeba tępić roszczeniowe, egoistyczne zachowania. Póki będą sądzić, że coś facet MUSI, póki będą kłaść kłody pod nogi i marudzić (marudzenie niszczy mózg wg. badań) to powinny lecieć do odstrzału.
  • Odpowiedz