Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania

Kończę właśnie swoją przygodę z #fwb i mam parę przemyśleń i rad dla #przegryw - piszę z anonimowych, bo nie chcę być łatwo namierzony, to są jednak sprawy dosyć osobiste, bo #seks
Kończę swoją przygodę, po poznałem naprawdę fajną #rozowypasek , ale trwała ona (przygoda, nie kobieta) około dwa lata. Jeśli chodzi o mnie, spokojnie mógłbym być przegrywem: nie mam zbyt wiele kasy, mam blisko 30 lat, nie mam prawa jazdy, skończonych studiów, mam 1,80 i ważę obecnie 126 kilogramów. Z mordy raczej niebrzydki, ale też nie jakiś model. Ale wciągu tych dwóch lat byłem w łóżku z ponad 20-ma kobietami, parę razy zdarzało mi się być w trójkącikach z dwoma koleżankami razem. Nie mówię tego, by się przechwalać - bo to nie o to tu chodzi. Patrząc na tag #przegryw mam wrażenie, że robicie sobie, chłopaki, naprawdę sporą krzywdę - i tonie robią Wam jej kobiety, ale właśnie wy sami. Kobiety również są ludźmi, takimi jak wy i również lubią seks tak samo - niektóre nawet bardziej. Chcą eksperymentować, chcą by im było przyjemnie, chcą czasem po prostu wyjść i poruchać, niekoniecznie przy tym myśląc o zamążpójściu i dzieciach. Czyli dokładnie to samo, co i wy. Problem jest tylko taki, że patrząc na niektórych wydaję mi się, że łatwiej jest po prostu nienawidzić i wyśmiewać kobiety, bo są "#!$%@? i P00lki i w ogóle wszystkie takie same" - łatwiej sobie robić jaja na apkach do spotykania się, zamiast sięgnąć ręką do majtek i sprawdzić, czy się jeszcze ma jaja.

Dlatego na odchodne mam parę punktów, które zachęcam, by sobie wryć na pamięć, kto skorzysta, ten się będzie bawił, a kto nie, to jego problem:
1. Kobiety lubią seks tak samo jak mężczyźni - o tym już mówiłem, więc nie ma co przedłużać.
2. Szczerość popłaca - piszecie w opisie czego chcecie i DLACZEGO tego chcecie, a potem ładnie i zaznaczając, że lubicie być szczerymi, mówicie w rozmowie jak sprawy się mają. Jak pani nie jest zainteresowana, to dziękujecie ślicznie za poświęcony czas i urywacie kontakt. Trochę klasy nie zaszkodzi.
3. Większość nie będzie chciała - bo się "szanują", bo to ich "obraża", bo po prostu nie są zainteresowane, bo szukają czego innego. Pytacie, czego szukają, mówicie jak jest. Patrz: punkt wcześniej. Nie chce - nie naciskasz. Nie ma sprawy.
4. Kto wybrzydza ten nie rucha - chcecie relacji opartej na seksie, więc nie oczekujcie cudów. O ile nie jesteście chadem, to laska 10/10 nie wskoczy wam z wdzięcznością do łóżka. To będą dziewczyny zwyczajne, normalne, niektóre mogą być grubsze, inne chudsze - każda jednak ma takie same potrzeby jak każdy inny człowiek. Z wami włącznie. Jasne, jak się wam kompletnie dziewczyna nie podoba i czujecie, że wam nawet konar nie zapłonie, no to nic z tego, ale wy też jacyś super nie jesteście. Nikt nie jest. A seks to coś, czym się można wspólnie cieszyć nawet nie będąc 10/10 - i wierzcie mi, czasami możecie być zaskoczeni, jaką taka troszkę bardziej puszysta dziewczyna będzie petardą w łóżku. A laska 10/10 - deską. Bo ta druga nie musi, a ta pierwsza chce.
5. Polubcie siebie - wiem, że to trudne. Nikt siebie nie lubi w całości. Ale macie coś, co lubicie i co lubicie robić. Skupcie się na tym, to pokazujcie. Walczcie ze słabościami, ale nie wyskakujcie do kobiety z tym, jaką ofiarą życiową jesteście, bo nikt tego nie lubi. Natomiast o swoich trudnościach życiowych można świetnie rozmawiać po seksie, w łożku.
6. Otwarta rozmowa czyni cuda - Trochę już o tym wspomniałem przy okazji szczerości. Rozmowa, otwartość i od początku nacisk na to właśnie... czyni cuda. Relacja oparta na seksie nie oznacza braku rozmowy, wręcz przeciwnie! Jesteście oboje ludźmi, możecie pogadać o tym, co was kręci, co się wam podoba, czego chcielibyście spróbować.
7. Dla kobiet seksowne są emocje - inaczej niż u nas, zdjęcie penisa nie podnieci kobiety. A przynajmniej nie samo. Więc jeśli zaczniesz rozmowę od penisa, skończysz ją. Ale jeśli zbudujesz sobie grunt, relacja będzie już wyklarowana - oboje chcecie seksu, chcecie się dobrze bawić - rozmawiacie o tym, co was kręci, zaczynacie np. mówicie sobie, co by było, gdybyście teraz byli tu i teraz, mówisz jej, że, boże, zaraz nie wytrzymasz, że chcesz ją zobaczyć... rozmawiacie o wysyłaniu fotek, wtedy... właśnie wtedy zdjęcie twojego przyjaciela będzie już seksowne. Ale samo w sobie - nie. Mam nadzieję, że rozumiesz różnicę.
8. Najprawdopodobniej znalezienie kobiet, które po prostu chcą się zabawić trochę potrwa. Może tydzień, dwa, miesiąc. Będziesz lajkował, dawał "w prawo" jak głupi i nic. Uzbrój się w cierpliwość, większość kobiet chce jednak związków, bo (patrz: punkt wyżej) opierają się one na emocjach i to one zagrzewają do cudownego seksu. Ale są i takie, które w danej chwili nie chcą związku tylko chcą zabawy. Z tych tylko pewien procent będzie zainteresowany akurat tobą. Pogódź się z tym.
9. Nie bądź egoistą - tu już wkraczam w poradnik seksualny, więc tylko zaznaczę: udany seks to taki, w którym każdy partner robi coś dla drugiego i skupia się na przyjemności tego drugiego. A co, jak ona nie będzie tego robić? No, to ją o to poproś, stary. Chyba, że akurat będziesz miał zajęty język, to poproś za chwilę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 48
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@AnonimoweMirkoWyznania: dobrze napisane i dokładnie tak jest. Opis budowania normalnej, czystej relacji. Ale większość Mirków jak ich laska złapie za rękę to już planują budowę domu, szóstkę dzieci i kupno psa xD Kobiety uwielbiają sex bardziej niz faceci, mają świetne fantazje i w większości są otwarte na mnóstwo rzeczy tylko podstawą aby to dostać jest zbudowanie zaufania.
Kończę właśnie swoją przygodę z #fwb i mam parę przemyśleń i rad dla #przegryw - piszę z anonimowych, bo nie chcę być łatwo namierzony, to są jednak sprawy dosyć osobiste, bo #seks


@AnonimoweMirkoWyznania: w sensie

postuję z anonimowych bo jakbym napisał na swoim legitnym koncie, to nikt by mi nie uwierzył, bo jestem na każdej nocnej i w każdy piątek i sobotę robię liste obecności

xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Z mordy raczej niebrzydki


@AnonimoweMirkoWyznania: ale po co dajesz takie rady tym, którzy mają prawdopodobnie mordę 1/10? Przecież jak wejdziesz w tag #przgryw to z tego powodu mają głownie żale.

@Pilaf:
Siła sugestii jak lasce powtarzasz od początku że jesteś brzydki to tak myślę a jak jesteś pewny siebie to możesz to zasłonić innymi cechami,
Kobiety są bardziej skomplikowane niż faceci. U nas jest to zero jedynkowe podoba się albo