Wpis z mikrobloga

O kurllaaaa.. Ostatnio patrzę na FB i.... Szkolny pajac z liceum 170cm 50kg wagi, zakola na pół głowy na środku nawet lekkie gniazdo szczęka wimpa taki leszcz na strzala do tego mało inteligentny, a w rozmowie nieciekawy w klasie znecal się nad przegrywami żeby się dowartosciowac ale za to mega dynamiczny normik..... I ma dziewczynę 7/10 :((((( pluje na różowe....
#przegryw
  • 20
@anonanonimowy321: nawet jeśli to nieprawda to tylko ładnie pokazuje wasze przegrywowe #!$%@? które każe wam stawiać kobietę na piedestale jako szczytowe osiągnięcie samca. To tylko wy robicie z tego centrum swojego świata.
@xetrov: wszystko jest prawda znalezienie dziewczyny rozwiąże moje problemy bo będę miał z kim porozmawiać, spędzić czas, nie będę musiał patrzeć w ścianę w swoim domu spędzanie czasu że samym sobą nie jest dla mnie satysfakcjonujące.
znalezienie dziewczyny rozwiąże moje problemy bo będę miał z kim porozmawiać, spędzić czas


@anonanonimowy321: tja, ciekawe co z nią będziesz robił i o czym rozmawiał.

pędzanie czasu że samym sobą nie jest dla mnie satysfakcjonujące.


@anonanonimowy321: nie umiesz nawet być sam ze sobą a chcesz w to mieszać innych ludzi z ich problemami? Świetne rozwiązanie, na poziomie sypie mi się związek więc zróbmy sobie bombelka.
@anonanonimowy321 tak czasami mam ochotę opisać wam całą moją historię i jak z tego wyszedłem to by wam #!$%@? życiowe portki pospadały. Nie ma czegoś takiego jak przegryw, normicki, dynamiczniaki, chady. To tylko słowa którymi usprawiedliwiacie swoje #!$%@? i bycie żałosnym.