Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@kris666123: Biedni głupcy umierający za interesy możnych, sam taki byłem.

@orzeszty: Albo spryciarze, bo popracują w spokoju te kilkadziesiąt lat mniej i emeryturka ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Biedni głupcy umierający za interesy możnych, sam taki byłem.


@orzeszty: jak oni zginą, to ty wykitujesz za darmo, bo bajki o ewakuowaniu się na zachód kilkunastu, czy nawet kilkudziesięciu milionów ludzi w razie wojny, to można sobie w buty wsadzić XD
  • Odpowiedz
Oj biedaczku, nie masz stada żeby się bronić? W takim razie zdechniesz razem ze mną xD


@orzeszty: ja akurat znam rosyjski i mam umiejętności przydatne dla ewentualnego okupanta, więc raczej mi to nie grozi, ale śmieszy mnie to wyśmiewanie żołnierzy przy jednoczesnym liczeniu na ewakuację, lub spokojne życie pod okupacją.
  • Odpowiedz
Sam sobie odpowiedziałeś dlaczego nigdy nie będą pomagał takim jak ty. Nic nie pisałem o jakiejś ewakuacji, pisałem o społeczeństwach w których lepiej się powiesić niż je wspierać.


@orzeszty: a ja twojego wsparcia nie potrzebuję.

Zresztą i tak być niewiele zaoferował, skoro wyśmiewasz żołnierzy, którzy bronią społeczeństwa.
  • Odpowiedz
Ale z drugiej strony niech tacy będą, zawsze ktoś zatrzyma chociaż na trochę najeźdźcę, by mądrzejsi mogli #!$%@?ć


@fenis: mądrzejszych się odstrzeliwuje albo przejmuje, jak w II wojnie światowej.
  • Odpowiedz
Nauczyło, bo ze mną rozmawiasz, a romantyków kości bieleją w mogiłach.


@fenis: nic cię nauczyło, skoro nie wiesz ze romantycy nie mieli od kilkudziesięciu lat na jakiej wojnie ginąć i równie dobrze mogę z nimi rozmawiać teraz XD
  • Odpowiedz
To się skup się na tym jak nadstawić dupy nowej władzy żeby zachować swoje życie kiedy stara cię zawiedzie.


@orzeszty: dupy to ty będziesz nadstawiał, byle cię nie odstrzelili, a ja po prostu będę robił swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@peszmerd: Mam dwa paszporty, która armia jest dla mnie własna? Wojsko Polskie czy Bundeswehr?
W razie jakiejkolwiek wojny najważniejszym i jedynym celem jest wywieźć moją rodzinę daleko jeszcze przed jej wybuchem.
  • Odpowiedz