Wpis z mikrobloga

@Strzelec_Kurpiowski: Zewnętrzna agresja jest wtedy kiedy społeczeństwo jest słabe, a Polacy swoją postawą robią dużo żeby było słabe, są kontrolowani przez edukację, media, zarobki itd. a wszytko w rękach cwanych polityków, więc pytam się czego ja właściwe mam bronić? To są świadomi, niezależni ludzie, czy toksyczni którzy cię ciągną na dno? Jeden z drugim zachwalają obronność itd. żeby inni też w to wierzyli i się uśmiechają do siebie ale sporo tutaj
  • Odpowiedz
Zewnętrzna agresja jest wtedy kiedy społeczeństwo jest słabe, a Polacy swoją postawą robią dużo żeby było słabe, są kontrolowani przez edukację, media, zarobki itd. a wszytko w rękach cwanych polityków, więc pytam się czego ja właściwe mam bronić?


@orzeszty: aha, mogłeś od razu pisać, że jesteś tym słynnym frethinkerem, który myśli, że opanował całą wiedzę świata, a w rzeczywistości mało co wie i nosi foliową czapeczkę XD
S.....i - > Zewnętrzna agresja jest wtedy kiedy społeczeństwo jest słabe, a Polacy sw...

źródło: comment_iCX6d8opIlunYDgMRtMdmbDOaABZ2Hos.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Jeden z drugim zachwalają obronność itd. żeby inni też w to wierzyli i się uśmiechają do siebie ale sporo tutaj pisze wprost gdzie mają te społeczeństwo, i ty też dałeś z siebie to wyciągnąć xD


@orzeszty: przecież to ty to piszesz, zarzucając wszystkim Polakom głupotę i bycie sterowanymi przez wszystkich.
  • Odpowiedz
ja akurat znam rosyjski i mam umiejętności przydatne dla ewentualnego okupanta, więc raczej mi to nie grozi, ale śmieszy mnie to wyśmiewanie żołnierzy przy jednoczesnym liczeniu na ewakuację, lub spokojne życie pod okupacją.


@Strzelec_Kurpiowski: to by tłumaczyło twoją polityczną aktywność na tym serwisie, chociaż będziesz miał sporą konkurencję na rynku propagandzistów jak wjadą Ruscy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
to by tłumaczyło twoją polityczną aktywność na tym serwisie, chociaż będziesz miał sporą konkurencję na rynku propagandzistów jak wjadą Ruscy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Elimka: kiepski trolling robisz.
  • Odpowiedz
Hobbystycznie, bo mi nie płacą ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Elimka: dziwne by było, jakby za takie głupoty ktoś płacił XD

Zarzucanie innym bycia ruskim agentem bez żadnych dowodów, wyszło z mody ze 2 lata temu nawet wśród najgłupszych trolli.
  • Odpowiedz
Nie jestem na bieżąco, tawarisz ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Elimka: z IQ też nie jesteś na bieżąco, bo Inteligentni ludzie nigdy nie rzucali takich oskarżeń z powietrza i robiły to tylko tanie trolle.
  • Odpowiedz
@Strzelec_Kurpiowski: A pan który mądrze "wie że nic nie wie", więc stara się nie błądzić i dlatego jest mądrzejszy, swój chłop którego rozumiemy, zna memy i robi co należy zrobić.

przecież to ty to piszesz

Za to ja nie rozumiem o czym ty piszesz.
  • Odpowiedz