Wpis z mikrobloga

Czy są gdzieś dostępne dane jak idzie sprzedaż nowej #mazda 3? Wczoraj widziałem taką na ulicy i uświadomiłem sobie, że widzę ją dopiero drugi raz od czasu wypuszczenia na rynek w lutym/marcu tego roku.

Natomiast nową szóstkę widzę dość często, więc zakładam, że trójka to jednak sprzedażowy niewypał. Trochę się tego spodziewałem jak ogłosili cenę (trójka i szóstka kosztują właściwie tyle samo, podstawowa wersja od +90k PLN, przy czym trójka ma lepsze wyposażenie i aspiruje do marek premium)

#motoryzacja #kiciochpyta #marketing
k.....k - Czy są gdzieś dostępne dane jak idzie sprzedaż nowej #mazda 3? Wczoraj widz...

źródło: comment_fIKnaWRgwKsQ050gNwWj5fLfTOBgWiTt.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
widzisz mazde 6 trzeciej generacji, produkowaną od 2012r,


@majorski: do porownania w pytaniu bralem tylko mazde 6 GJ po drugim (lub inni mowia: trzecim) liftingu, z 2018 roku. te ktora ma siatke z przodu, a nie pasy.
  • Odpowiedz
@konradk sprzedaż spadła w pierwszym półroczu bo:
1. Poprzednia Mazda3 była od marca wyprzedawana (opony zimowe w marcu do rocznika bieżącego to jak na Mazde ewenementem) ze względu, że do września (wejście WLTP) musieli się pozbyć 90% samochód
2. Nowa Mazda 3 jest dostępna od kwietnia i to w ograniczonej ilości i wersjach (sedan dostępny od maja, skyactive-x dopiero od września)

@Stanley666
@CapoDiPtakMuzzapi na rynek Europejski Nowa Mazda 3 produkowana jest w
  • Odpowiedz