Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zemsta_przegrywa: No jakoś nie pamiętam że swoich czasów. Katecheta jedynie gadał o KK, kiedy chciałem zainicjować temat innej religii to twierdził że religia jest od zglebiania wiary katolickiej i jeśli chce się uczyć o innych religiach, mam się zapisać na etykę (yyyy co)

Pytałem sosietrzenicy która ma 12 lat i również potwierdziła że nie uczy się o innych religiach, nie ma zielonego pojęcia o nich i chociaż jestem ateistą, czuję się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@zemsta_przegrywa: Fakty są takie jaka jest rzeczywistość, rzeczywistość jest taka, że program nauczania nie jest wypelniany, może przez brak czasu, może przez osobiste przekonania katechety/księdza.

Jestem jednak pewny że wynika to z odgórnego nakazu. Wiadomo, że w programie niby musi być żeby nie było podstaw do oskarżeń, ale jaka jest rzeczywistość to każdy widzi kto chce widzieć, a kto zamyka oczy ślepym pozostanie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@zemsta_przegrywa: na pewno więcej wart niż Twoje starania zaklamania rzeczywistości.

Widzę zrobili z ciebie wspaniałą maskotke, nie dość że ty juz jesteś zniewolony, to jeszcze starasz się oczyszczać KK z ich grzechów, żałosne.

Wiadome jest od dawna, że im człowiek bardziej tępy, tym łatwiej nim manipulować, im mniej wie o innych religiach, tym więcej można o nich nakłamać I nastawić negatywnie wszystkich swoich podwładnych. Wierzący idealnie spełniają obie rzeczy czego jesteś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zemsta_przegrywa: moje, siostrzenicy, całej jej klasy i również kilku innych klasach w których są dzieci rodziców oburzeni tym faktem równie co ja. Interesuje mnie ten temat i wiem że nie tylko dzieje się to w jednej szkole a w wielu szkołach. Nie tylko podatkowych a średnich również.

Zapomniałem w poprzednim wpisie pochwalić lekcje z franciszkanem - on faktycznie edukował o różnych religiach, ale to było tylko rok bo już po roku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zemsta_przegrywa: różnie się tym że nie mam skłonności do przechwalania się a przedstawiania sytuacji z obiektywnego punktu widzenia.

Niestety, aby to odróżnić wymaga jest inteligencja ale to już sobie wyjasnilismy że ty masz jej braki, co udowadniasz każdym kolejnym wpisem ponieważ nie potrafisz się odnieść merytorycznie do tematu, a jedynie wyrywkowymi zdaniami coś tam pyskujesz i dodajesz emotikony.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jaracz_Joint: Obiektywna opinia = przemyślenia 12-letniej siostrzenicy i twoje


@zemsta_przegrywa: widzę że również nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Nie jest to tylko moje widzimisię ale wiele osób na to zwraca uwagę i stara się coś z tym zrobić w tej samej szkole.
  • Odpowiedz
@zemsta_przegrywa: i sprzedał cały swój majątek i rozdał ubogim, aby zaprawdę być doskonałym

a był największym posiadaczem ziemskim w Polsce, poza Skarbem Państwa, no ale naśladowanie Mistrza zobowiązuje, więc pozbył się majątku
  • Odpowiedz