Wpis z mikrobloga

Mirki leczył się ktoś u psychiatry lub psychoterapeuty?
Bo gość do którego chodzę jest mega dziwny.
Nie wiem czy to jest normalne.
Po dzisiejszym spotkaniu mam taką minę: ( _)

Dziwnie mi było opowiadać o swoim przegrywzyciu i sekretach zwracając się na "Pan".
Powiedziałam o tym i poprosiłam o przejście na TY bo niezręcznie się czuję.
Odmówił i powiedział: Ja tak nie pracuję.
No okej..

Potem wypytywał przez 15 minut o moje zarobki, wydatki i pieniądze.
Było mi w #!$%@? nie zręcznie.

Chciałam pracować coś robić, żeby ruszyło do przodu. A tu w sumie godzina pierdzielenia o niczym.

Ciągle powtarza, że "jest ciężko", "ciężka sytuacja".
Tak dobitnie po X10 razy na spotkanie.

Zawsze ktoś do niego dzwoni. Dziś akurat miał wibrację więc przypału nie było. No ale przynajmniej raz nam przerywa jego telefon.

Teraz to nie wiem czy to istotne.
Patrzy na zegarek. A raczej zerka. Ten zegarek stoi na stoliku pośrodku no i ogólnie jak patrzę na niego, to przypomina mi się moje 150zl za wizytę.

Miałam wrażenie, że na siłę chciał przekonać mnie do tego żeby były 4 wizyty w miesiącu a nie trzy.
Stąd tez ten temat hajsu, który walkowal.
(Tak mi się wydaje).

Na koniec mnie przepraszał, że pytał o hajs tyle.

Czuję się zmieszana..
#psychologia #terapia #psychiatria #depresja #pytanie #przegryw
  • 24
  • Odpowiedz
@Hinata_: XD zmień psychiatrę, możesz np. na mnie albo poszukać u siebie w mieście kogoś z dobrymi opiniami.

sama po tym jak to opisałaś powinnaś wiedzieć co robić.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@XkemotX No właśnie mi szkoda zaczynać od nowa.
Bo niby te pierwsze spotkania to wywiad itp.
Ja mam 3 za sobą. Te 3 właśnie dziś.
No i jak sobie myślę, że kolejny i kolejne 2-3 spotkania na wywiad i zapoznanie to odechciewa mi się chodzić.
  • Odpowiedz
@Hinata_ 2-3 spotkania to sam początek, na poważnie powinnaś rozważyć wybór kogoś innego. Poszukaj na stronach typu znanylekarz o ile tam jest kategoria psychiatrów/psychoterapeutów. Ja tak znalazłem np. dentystkę i jestem zadowolony jak z niczego w życiu, podobnie jak ludzie co jej opinie wystawiali.
  • Odpowiedz
@Mest666: weź ty się jebnij w łeb typie

@Hinata_: zmień psychiatre, lepiej zacząć od nowa i czuć się komfortowo niż babrać się dalej w tym samym z minimalnymi skutkami i później zrazić się do terapii...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hinata_: mi mów - nie wiem czy pomogę, ale na pewno z hajsu nie ojebię, bo to wygląda jakby był łasy na hajs xD jak ktos pyta o zarobki to obczaja ile moze zedrzeć xD #!$%@?ństwo
  • Odpowiedz
Mirki leczył się ktoś u psychiatry lub psychoterapeuty?


@Hinata_: nie, ale ten człowiek ewidentnie sie do tego nie nadaje. Ja bym zmienił i na dodatek wystawił negatywne oceny opisujące to.
  • Odpowiedz
Poszukaj kogoś w nurce terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Poza tym jeśli masz oczekiwania, to przedstaw je jasno. Ja mam 2 lata terapii za sobą z 6 różnymi psychologami. Tylko z dwoma była druga wizyta.
  • Odpowiedz