Wpis z mikrobloga

#!$%@? #!$%@? mnie strzela w mojej wiosce #!$%@? Orange(Neozdrada) za daleko od centrali i 20/1 Mb/s #!$%@? z downloadem chce większego uploadu, Światłowód położony ale przez podwykonawce i nawet nie jest ustalona data odbioru jeszcze (czytaj może za 5 lat podłączą) potrzebuje czegoś szybszego do pracy, więc zacząłem rozgdlądać się za internetem mobilnym.
Wszędzie niby bez limitu GB ale jak przekroczysz limit 30-40-50-300 to zwalnia no #!$%@? jak dla mnie to to jest limit.
Orange to przechodzi samo siebie w opcji za 79 pln #!$%@? wielkimi litermai ze bez limitu GB w strefie domowej ale pod przyciskiem info jest maczkiem #!$%@? ze jednak 150 GB.
Tylko Plus ma ofertę że nie ma limitu GB w strefie LTE chociaż już sam do końca nie wiem czy to prawda.... trzeba bedzie się przejść do punktu i dopytać. Ehhhh powroty z emigracji bywają ciężkie....

Jakieś doświadczenia z tym internetem z Plusa?

#internet #internetmobilny #plus #orange #lte #informatyka
  • 23
@Infrass: @Szynk44: to od t-mobile jest po kablu, trzeba podac adres ulice i numer, w odpowiedzi dostalem ze nie jest dostepne dla mojej lokalizacji a tmobile ma u mnie zasieg LTE wiec jest to raczej po kablu.
@unxtres: CO ty człowieku gadasz jakim kablu ? :D Kumpel ma to do 60 mega ofertę ma router B525 i net mu śmiga, a podajesz adres bo pokazuje ci wtedy teoretyczne możliwości zasięgu, ale bym się nim nie sugerował bo kuzynowi pokazywało 20 a działa mu stałe 60 :D
Co do limitu nie ma żadnego ograniczenia pobranych danych, ostatnio dodali dla nowych umów zapis, że jest limit jeśli z kartą przemieścisz
@unxtres: http://beta.btsearch.pl/, znajdź swoją miejscowość i zobacz czy nie masz obok siebie nadajników Orange/T mobile? Orange i T mobile dzieli się nadajnikami jeśli masz kolo siebie Orange też net powinien ci działać. Ja mam LTE od Orange na kartę, mało korzystam z neta więc nie trzeba mi nic większego i tak samo neta ciągnę z BTS'u T mobile :D
Masz 2 tygodnie na zwrócenie usługi więc śmiało możesz testować, jeśli będzie
@unxtres: Jest w Orange zapis że poza strefą domową masz inne ilości GB do wykorzystania, w T mobile zrobili podobnie że na początku wyznacza ci BTS matkę z której masz docelowo ciągnąć a potem jadąc gdzieś i łącząc się z innymi stacjami bazowymi dostaniesz już lejek.
@Infrass: Zmienili ostatnimi czasy politykę, zmniejszając szerokość pasm na 1800 z 15 na 10 mhz, dzielą się nadajnikami na każdej stacji bazowej.
@unxtres: Orange ma limit, T mobile ma jakiś limit tylko poza strefą domową, korzystając z T mobile u sb w domu nie musisz się martwić o jakiekolwiek limity, sprawdzone u kuzyna miesięcznie pobiera ponad 500 GB i nigdy nie dostał żadnych lejków.

"3.1.5. W przypadku obu opcji, gdy T-Mobile stwierdzi korzystanie z Internetu Domowego w ramach Umowy poza zadeklarowanym podstawowym adresem korzystania z usługi, może on zmniejszyć tę prędkość w taki
padku obu opcji, gdy T-Mobile stwierdzi korzystanie z Internetu Domowego w ramach Umowy poza zadeklarowanym podstawowym adresem korzystania z usługi, może on zmniejszyć tę prędkość w taki sposób, że do końca następnego Cyklu Rozliczeniowego nie będzie ona większa niż 1 Mb/s we wszystkich wskazanych wyżej technologiach – dla po


@szybkaszyba: no i gitara ja chce tego w domu uzywac a nie latac po miescie, Ciekawe czy uda sie podlaczyc uslugę skoro
@fikusny_marian: @unxtres: @Infrass: @Szynk44: No teraz ta oferta to historia, T Mobile jednak mimo zapewnień nie podołało własnej ofercie i od poniedziałku 02.09 oferta zniknie z ich oferty. Na szczęście dla obecnych klientów z tą ofertą nic się nie zmienia. Gorzej z tymi co maja teraz umowę na czasie nieokreślonym, bo t mobile pewnie wypowie im umowy...