Wpis z mikrobloga

@lildamn: Przecież ustalenie swojej faktycznie płci jest bardzo istotne, bo jest coś takiego jak kwestia prokreacji. I nie ważne czy identyfikujesz się jako motorówka czy może bakłażan, na pierwszym miejscu zawsze będziesz albo kobietą albo mężczyzną. Nawet wielcy fani lgbt w bioware, robiąc gry o super dalekiej przyszłości to rozumieli.
Przecież ustalenie swojej faktycznie płci jest bardzo istotne, bo jest coś takiego jak kwestia prokreacji. I nie ważne czy identyfikujesz się jako motorówka czy może bakłażan, na pierwszym miejscu zawsze będziesz albo kobietą albo mężczyzną. Nawet wielcy fani lgbt w bioware, robiąc gry o super dalekiej przyszłości to rozumieli.


@wolf13000: przecież w cyberpunku będzie tak samo, fizyczne płci będą dwie...
@Wjorgus: Zniszczę twoją wizję świata - nawet biologicznie sa trzy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Istnieją ludzie interseksualni, a wśród biologicznych kobiet/mężczyzn - niebinarni. To bardzo delikatny temat i podchodzę do niego sceptycznie, bo wielu tak się okreslajacych szuka uwagi i myli płec kulturową z tozsamością, ale jest jakiś promil osób faktycznie będących gdzieś pomiędzy.
@lildamn: Jak dla mnie to zajebisty pomysł, mam nadzieję że będzie tam suwak płci, tak jak przy tworzeniu postaci w Skyrimie xD. I #!$%@? z tego że CDPR się niby ugiął pod naciskami, jak dla mnie to akurat pasuje w opór do klimatu gry.