Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
Mirki ale #!$%@? akcja XDDDD ja stoję teraz z otwartymi ustami i nie wiem co powiedzieć. Teoretycznie nie powinno być to zaskoczeniem, ale jednak, bohaterką historii jest #madka lvl 25+ na pewno i jej koleżanka. Wybierałem sobie mięso na obiad i przy stoisku z owocami i warzywami działa się inba xD madka wsadziła bombelka co na nogach nie stoi między jabłka. Wtedy krzyknęła coś w stylu JUSTYNA SZYBKO, RÓB FOTĘ PÓKI SIEDZI. Pani Justyna wyraźnie młodsza od bohaterki wyciągnęła najnowszego Samsunga S10 i zrobiła z 50 zdjęć bombelka siedzącego w jabłkach xD w czasie gdy telefon pani Justyny jeszcze nie zdążył się schłodzić po poprzedniej dawce żenady madka posadziła go między kalafiory i powtórka z rozrywki. Już chciała go chyba wsadzać do kartofli ale przybiegła ochrona z kasjerką. Ochroniarz mówi że musi zostawić zakupy i opuścić sklep. Jedynym argumentem madki było, że przeprasza, ale robiła "sesyjke na Insta i na instastory". O ile Instagram wiem czym jest o tyle o instastory wiem niewiele, podejrzewam, że chodzi o te relacje co u góry są. Ochroniarz dał jej ostatnie ostrzeżenie, bombelek posłusznie został umieszczony w otworze na bombelki w wózku a madka szybkim krokiem uciekła między przyprawy xD w ferworze walki zapomniała ewidentnie o pani Justynie która odsunęła się na czas walki. Swoją drogą bardzo miła ta pani Justyna, pogadaliśmy trochę, jest lvl 23, studiuje, a za zdjęcia ma zapłacone z góry bo żyje z fotografii. Też była zażenowana, ale klient nasz pan. #bialystok #truestory #coolstory #bombelek #madki
  • 12
@volski_: ludzie nagrywali filmy iPhonem 5S, które wygrywały festiwale. SGS10 ma #!$%@? aparat, którym też można zrobić super zdjęcia. Zwłaszcza takie na insta, który ma kompresje zdjęć.