Wpis z mikrobloga

Co to jest teraz za dziwna moda na tak #!$%@? zaprojektowane spodnie jeansowe? No zawsze miałem problem z kupieniem dobrych i fajnych spodni, ale to co się dzieje w chwili obecnej to jest przecież skandal. Jestem wysokim facetem i kupić normalne spodnie, z normalną szerokością w udach i zwężonymi nogawkami, do tego żeby były chociaż lekko slim to jest dla mnie więcej niż cud. Ostatnio patrzę w necie są - wyglądają spoko na fotce, cena przystępna, bierę. Przychodzą, wkładam na dupę i co? W udach za wąskie, a nogawki jak w #!$%@? dzwonach, no przeciez jak to założyłem to jakbym się cofnął kilkadziesiąt lat wstecz i właśnie miał #!$%@?ć na koncert ABBY. Przecież to w ogóle nie wygląda, jak te spodnie rozchodzą się na boki przy bucie, kto to projektuje, że te spodnie wyglądają tak, że uda ledwo wsadzam, a piszczele to by mi weszły z dwa i miałbym luz. I jeszcze na stronie informacja, cytuję: "Fason spodni z lekko zwężanymi nogawkami." No co za oszuści! Myślę sobie idę do sklepu, bo to jest niemożliwe. Wchodzę do działu ze spodniami i już widzę, że babka mnie obczaja z miną srającego psa i zgadnijcie co? Daje mi tam jakieś spodnie XXL, zakładam i #!$%@? to samo XDDDDD Pytam się baby czy ona widzi to co ja, jak te spodnie wyglądają, że przecież ja wyglądam w nich jak idiota, a tam na tych spodniach cena prawie 300zł, przecież to się nadaje tylko do tego, żeby zrobić z tego szmatę do podłogi. Ona oczywiście foch, że teraz to taka moda, że na adidasach to wygląda dobrze i o co mi chodzi. To się pytam tej głupiej #!$%@? czy z trampkami, półbutami czy też w eleganckich butach to też będzie wyglądać dobrze czy też mam sobie do tych spodni specjalnie dokupić jakieś airmaxy, żeby to jakoś wyglądało? Baba autentycznie #!$%@?ła focha w sklepie i powiedziała, że mam sobie iść szukać spodni gdzieś indziej. Ślęczę właśnie 40 minut w necie, na przeglądaniu spodni i jestem autentycznie załamany psychicznie, bo pomijając dwie pary starych spodni, które mam w chwili obecnej to za chwilę się okaże, że nie mam w czym chodzić...
#jeansy #spodnie #modameska #ubrania #moda #ciuchy
  • 3
@frikuu przybij piątkę, mam ten sam problem. Mody nie ogarniam a to co teraz jest po sklepach to masakra.... kwieciste kiece, dziwne bluzki i spodnie, nie dość, że dziwaczny krój to jeszcze wszystkie albo pocięte albo z tak obciętymi nogawkami, że jeno do gumioków by chyba pasowały :/ fochy ekspedientek znam na wylot a pytań o coś normalnego do ubrania, w normalnym kolorze nie czają i patrz a na mnie jak na