Wpis z mikrobloga

#tinder #p0lka #p0lka

Właśnie zablokowała mnie na insta i fejsie laska z którą przed chwilą się spotkałem.

Niby spoko ale na spotkaniu wydawało się że chce się spotkać kolejny raz, bo mówiła że pewnie i tak nie napiszę 2 razy i że zależy mi tylko na seksie.

Niby tak jej zależało, 2h ponad spędziliśmy w samochodzie xD Wyszło na to że przyznała się do 9 bolców w wieku 18 lat xD

Czyli trafiłem na topową p0lkę, rozdziewiczona w wieku 14 lat xD

Dużo, dużo gadała, ja też, więc nie wyszedłem na #przegryw zamkniętego w sobie co się wstydzi, na serio nie widziałem nic co by na to wszystko wskazywałoby.

Na koniec powiedziała że musimy się wybrać na imprezkę i #!$%@?ć xD i długi przytulas od niej xD.

#rozowepaski o co chodzi? ja serio was nie rozumiem xD może ma aktualnie bolca i musi trochę mieć więcej emocji i dlatego się spotyka?
#bekazrozowychpaskow

i znowu muszę napisać że każdy różowy jest taki sam... @BloodyMassacre26
  • 51
@dleifteh: Rany boskie ale analizy. Nie analizuj bo się pogubisz. Olew i następna. Za 2 tygodnie sie do niej odezwij może jej się zmieni. A jak nie to za miesiac czy poźniej. Zostaw nie skacz nie pytaj. Sama niech się zastanawia niech nie ma pewności co się stało.
@dleifteh: ja miałem podobną sytuacje, ale przez fotka.pl.
Kilka h bajery przez internet, głównie laska starała mi się zaimponować, doprowadzić do spotkania. Zaprosiłem ją do swojego mieszkania, ona bardzo ożywiona, widać pozytywnie nastawiona. 2-3h bajery, jakies winko, skończyło sie na całowaniu i macaniu przez dobrą godzinę. Odprowadzilem ją do taksówki bo jechała do pracy na nocną zmianę (pielęgniarka), długie, czułe pożegnanie, jej maślany wzrok, jeszcze popisaliśmy do nocy i na drugi