Wpis z mikrobloga

#tinder #p0lka #p0lka

Właśnie zablokowała mnie na insta i fejsie laska z którą przed chwilą się spotkałem.

Niby spoko ale na spotkaniu wydawało się że chce się spotkać kolejny raz, bo mówiła że pewnie i tak nie napiszę 2 razy i że zależy mi tylko na seksie.

Niby tak jej zależało, 2h ponad spędziliśmy w samochodzie xD Wyszło na to że przyznała się do 9 bolców w wieku 18 lat xD

Czyli trafiłem na topową p0lkę, rozdziewiczona w wieku 14 lat xD

Dużo, dużo gadała, ja też, więc nie wyszedłem na #przegryw zamkniętego w sobie co się wstydzi, na serio nie widziałem nic co by na to wszystko wskazywałoby.

Na koniec powiedziała że musimy się wybrać na imprezkę i #!$%@?ć xD i długi przytulas od niej xD.

#rozowepaski o co chodzi? ja serio was nie rozumiem xD może ma aktualnie bolca i musi trochę mieć więcej emocji i dlatego się spotyka?
#bekazrozowychpaskow

i znowu muszę napisać że każdy różowy jest taki sam... @BloodyMassacre26
  • 51
@dleifteh:

A ja tu po co jestem wezwana?

Ale jak już jestem - to skąd mam wiedzieć? Jej zapytaj. Każdy ma swoje odchyły i dziwne zachwiania więc to że ona tak postępuje nie znaczy że wszystkie inne też tak zrobią i nagle będą wiedziały o co jej chodzi.

I dlaczego miałbyś wrzucać wszystkie do jednego worka skoro to ona się z tobą spotkała a np 50 z wykopu nie, a one
bo mam laskę od niedawna i chciałem zobaczyć, tak z nudów


@dleifteh:

Masz laskę i macasz inne po cyckach?
Przecież to zdrada.

#!$%@?, niebiescy są #!$%@?. Macają inne będąc w związku i nie widzą a tym nic złego
Ale widzą coś złego w tym że laska miała kiedyś faceta i to jest wielki problem, że nie jest dziewicą.

Ha tfu na was p0laki
@BloodyMassacre26: a zaskoczę się bo faceci też mają jebca na punkcie byłych, mówiłem, ludzie jak psy
nie rozumieją siebie samych, przerabiałem to wiele razy a że sytuacje nie dotykały mnie otwarcie to mogłem analizować i obserwować. nie musisz się irytować bo nie mówię o wszystkich, jeśli ty i twoje koleżanki działacie całkowicie racjonalnie to szczerze gratuluję potrzeba więcej ludzi którzy rozgryźli samych siebie
na pocieszenie i poklepanie plecaków niebiescy też #!$%@?ą
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BloodyMassacre26: ja #!$%@?, nie rozumiem dlaczego ONA pozliwolila mk się macsc, nie rozumiem dlaczego ONA pod koniec wypiela dupę i dała mi sprawdzić napić na stringach..

Ona chciała żebym ją macal, możliwe że nawet więcej, ale już się hamowalem..

Dlaczego po tym wszystkim mnie zablokowała?

Wybacz ale większość spotkań z tindera tak wyglądały...

Co prawda ostatnio w lipcu udslo mk się mieć seks po 4 spotkaniach - po tym ona uciela
Jak ci coś odpisze to wołaj, jestem ciekawy potokiem sprawy, bo serio dziwna sprawa ale to już normalne u naszych "dziewczyn". Choć i tak pewnie sie niczego od niej nie dowiesz ()


@Natip21: #!$%@?łem ją z tindera, więc sory xd