Wpis z mikrobloga

@reddin: A to nie lepiej i taniej kupić jakiś uchwyt na telefon i jechać na Google Maps? Ja mam sakwy na ramie przy kierownicy z miejscem na telefon, gm trochę ułomne jest ale daje rady
A to nie lepiej i taniej kupić jakiś uchwyt na telefon i jechać na Google Maps? Ja mam sakwy na ramie przy kierownicy z miejscem na telefon, gm trochę ułomne jest ale daje rady


@guru8: Próbowałem, bardzo niewygodne, do tego telefon się szybko rozładowuje, jest duży, wahoo trzyma 10h. Na wyświetlaczu poręcznym mam wszystko, puls, podjazd, mapę, nawigację. Jest wygodniej. Wgrywam traskę po BT i jadę.
bardzo ladny rower i takich blotnikow to jeszcze nie widzialem, a ten komputerek idzie jakos z jakims trailforksem czy inna apka sparowac?


@grzmotojebca: Błotniki zefal no mud. Nie wiem czy da się sparować, ale ma sporo apek z którymi działa, oraz wystarczy wgrać GPX i już. Musiał byś się wczytać z czym wahoo element działa.
@reddin: Możesz opisać z grubsza proces od a do z wyznaczania trasy? Tzn jakiego narzędzia używasz żeby zaplanować trasę i później jak się to odbywa do momentu odpalenia na komputerku. I czy on prowadzi turn by turn czy na zasadzie azymutu
Trasę ściagam sobie z neta na lenia gotową z traseo, albo samemu można sobie w jakimś sofcie do .gpx rozrysować, lub na telefonie zaznaczam gdzie chcę dojechać i on mnie prowadzi. Prowadzi turn by turn widać mapę z góry i wyrysowaną trasę, diody informują czy jedzie się prawidłowo czy zjechało. Na YT masz pełno filmików jak wpiszesz Wahoo navi.