Wpis z mikrobloga

(Wpis nr 197)
Dziś w cyklu "Filmowe przeboje ze Złotej Ery VHS" będzie klasyka więziennego kina akcji z Sylwestrem Stallone w roli głównej...

" Osadzony " (Lock Up, 1989)

**Frank Leone (Sylvester Stallone) przebywa w więzieniu. Za sześć miesięcy ma wyjść na wolność. Niespodziewanie zostaje przewieziony do Gateway, jednego z najcięższych więzień w Stanach Zjednoczonych. Naczelnikiem jest tam Warden Drumgoole (Donald Sutherland), prywatnie wróg Franka. Los zetknął ich ze sobą przed laty, kiedy to skazaniec uciekł z więzienia podczas służby Drumgoole'a niszcząc tym samym jego karierę.

Teraz naczelnik sadysta ma okazję do zemsty - stawia sobie za punkt honoru złamanie psychiczne Franka.

Zamyka Leone'a na oddziale o zaostrzonym rygorze zwanym Piekłem.

Który z nich wyjdzie zwycięsko z tej nierównej próby sił? Który z nich będzie bohaterem? Który z nich okaże się człowiekiem...?


Zwiastun. Strona Filmweb.
Film on-line, 1080p, lektor, cda [>LINK<]

→ #zlotaeravhs ←**
Mój autorski tag, gdzie można znaleźć wszystkie dotąd przypominane filmy, jak i te, które dopiero się pojawią...
A ich okładki możecie "hurtowo" przejrzeć w zakładce z grafiką...
https://www.wykop.pl/multimedia-tag/zlotaeravhs/ .

#akcja #wiezienie #filmnawieczor #ogladajzwykopem #nostalgia #gimbynieznajo #wykopplus30club

Montago - (Wpis nr 197)
Dziś w cyklu "Filmowe przeboje ze Złotej Ery VHS" będzie kla...

źródło: comment_hF8lZC2F7EhVwIFFUcXVZVwtB1GvKVah.jpg

Pobierz
  • 7
@contrast:

Mnie się ten plakat nie podoba, za ciemny, rozmyty, a Stallone taki chłystkowaty :P
Nie to co mój, taki "napakowany" :D
Na Filmwebie są jeszcze inne polskie, ale żaden nie dorównuje temu VHS-owemu... Powinien wisieć tam jako główny, a nie ten Twój...
(Inne Plakaty)