Gorące dyskusje ostatnie 12h

o panie, na spędzie rodzinnym wujek (55 letni janusz pracujący sklepie budowlanym) zachwalał pis i popierał pomysł wprowadzenia nowych obciążeń dla bogatszych, szczególnie podatku "cyfrowego". W jego mniemaniu programiści 15k powinni być obciążeni szczególnie wysokim podatkiem ze względu na zbyt wysokie zarobki i łatwą pracę xD. Uważa, że ludzie pracujący w biurach powinni oddawać część swoich pensji na 500+ dla pracowników fizycznych.

#bekazpisu #programista15k #programowanie #gospodarka
    pokaż całość

odpowiedzi (12)

Krychowiak w sumie może już kończyć karierę. Zrobił więcej niż miał prawo ze swoimi umiejętnościami.
    Spierdolił za małolata do Francji, dzięki czemu uniknął ekstraklasy. Później odbijał się od klubu do klubu aż w końcu zaczął dobrze grać w Reims. Stamtąd wyciągnęli go do Sevilli gdzie wpasował się idealnie. Klub z racji tego, że zdominował na kilka lat Ligę Europy (za słaby na LM za mocny na LE) to sobie Grzesiek dwa razy wygrał puchar a to nie w kij dmuchał, jeszcze do tego strzelił jedną z bramek w finale.
    Zagrał dobre Euro, kluczowy karny w 1/8, poszedł po znajomości za kupę kasy do PSG (najdroższy transfer okna we Francji) i przepadł bo wyszły jego wszystkie braki na tle gwiazd. Męczarnie na wypożyczeniu w chujowym West Brom ale przynajmniej ligę angielską zaliczył i poznał ten smak, który nie dany był wielu jego kolegom, chociażby Lewemu.
    Pojechał na mundial, brameczkę strzelił.
    Ostatecznie trafił do Moskwy. Hajs się zgadza, klub mocny jak na ten region europy, trofea są, liga mistrzów co sezon jest i właśnie dzisiaj zrobił sobie kolejny sukces, bo strzelił gola w najbardziej prestiżowych rozgrywkach klubowych.
    Wygryw jak chuj a to tak, jakby mistrzem świata w boksie został prosty cepiarz.
    #mecz
    pokaż całość

odpowiedzi (11)

Chce ktos gtx 1060?
    Kurzy mi sie na szafie a janusze tak sie targują o nią od tygodnia, ze mam dość i robie #rozdajo
    Sam używam 2060 od premiery a ta karta mi tylko zalega.
    Nawet na zdjęciu jest zakurzona.
    Wylosuje wśród plusujacych do niedzieli wieczorem.
    Zasady:
    Zieloni mogą pulsować ale nie dostaną
    Bordo 2x szansa na wygraną
    Pomarańczowi normalnie.
    Różowe paski pod avatarami nie robią mi różnicy.
    Pato tagi i wykopki lubiący używki nie bo sprzedadzą by mieć na marichuanen
    A i jeszcze fajnie by było jakbyście w komentarzach pochwalili sie biblioteka steam czy co tam macie (ʘ‿ʘ)
    pokaż całość

odpowiedzi (229)

Advertisement