Wpis z mikrobloga

Mirki czy jak wyczyszczę zmienię pastę termo pady itp w PS4 FAT jest szansa że gry będą chodzić płynniej itp? czy nie? Bo mam PRO i jak gram czasem na Facie mojej lubej to aż mnie serce boli....
#ps4
  • 25
@v1lk: Nie jestem na bierząco ale jakiś czas temu mówiło się o końcu 2019 lub 2020. Jeżeli będzie kompatybilność z grami z ps4 to się od razu przesiadam. Aktualnie mam ps4 fata
Zależy co tam jest w środku, jak jest zapchane kurzem i pasta jest nienajlepsza to może się nagrzewać i zwalniać. Przeczyścić i przesmarować nigdy nie zaszkodzi, ale cudów nie będzie. Jeszcze dysk ssd możesz tam wsadzić to się będzie ładować wszystko szybciej.
@Koloses: @patoologiaa:

Zależy co tam jest w środku, jak jest zapchane kurzem i pasta jest nienajlepsza to może się nagrzewać i zwalniać.


Nie może, konsole nie mają żadnego throttlingu i wszystko działa tak samo niezależnie od temperatury. Jak przekroczy pewien próg temperatury po prostu się wyłącza.

Tak jak pisze NoKappaSoldier73, będzie co najwyżej ciszej i tyle.
@v1lk
@multikontou
Ps5 wyjdzie w listopadzie 2020 (data nie potwierdzona przez Sony ale napewno nie będą chcieli być gorsi niż Microsoft który w tym okresie zapowiedział Xboxa i Sony też często wydawało swoje konsole w listopadzie)

To że będzie wstecznie kompatybilna z PS4/PS4pro jest przez Sony potwierdzone, odpali gry z PS4 w jakości przynajmniej ps pro i dużo szybszym wczytywaniem niż ps pro, plotki głoszą też, że gry z PS4 mogą dostać
@Medonix plotki ploteczki, jak wyjdzie i będzie w sprzedaży to zobaczymy, tak samo kompatybilność wsteczna i reszta.

Xbox to gniot, nie sięga do kostek ps4 i Sony dobrze o tym wie, bez gogli vr i z samym kinectem to Microsoft nie stopy Sony wylizać
@multikontou co chwilę coś mówią, nie wierzył bym w to do momentu oficjalnej prezentacji, teraz to tylko nabijanie pakietów firmy i przygotowanie na boom który będzie nie wiadomo kiedy ()

Kupuj j się nie przejmuj, życie przeleci na czekaniu na kolejną generację konsol ()
@v1lk no wiadomo że najlepiej rozmawiać o produkcie finalnym, choć kompatybilność i dysk SSD plotkami nie są.

Działa to też w drugą stronę, ocenię Xboxa jak wyjdzie, to że w tej generacji dali dupy nie znaczy, że będzie tak zawsze, Xbox x to solidna konstrukcja która zjada na śniadanie ps4pro ale co z tego skoro niema interesujących mnie gier na to.

Na razie zostanę przy PS4 i switch, ps5 też napewno kupię
@Medonix no bez gogli do wirtualnej rzeczywistości nawet się nie biorę za xboxa, poza tym jak napisałeś o grach od Sony, te dedykowane dla ps4 są bardzo fajne i widać że Sony dba o swoich pupili A ms raz za czas coś zrobią A tak to wiecznie te same oklepane tytuły.

Poza tym będzie ps5 A Kilka miesięcy później pewnie ps5 pro lub inne, więc już na pewno wolę poczekać xD

Do
@v1lk a ja kupiłem PS4 odrazu i mam do dziś i nie żałuję, do dziś gry wyglądają bardzo dobrze, pro mi do szczęścia nie potrzebne więc ps5 też pewnie kupię zaraz po premierze jak tylko załatają problemy wieku dziecięcego.
@Medonix pro było zaprojektowane żeby poprawić jakoś na goglach i do tego większych dysk (1tb) poza tym za wiele w środku różnic nie ma ()

Ale jak grałem na goglach podłączonych do ps4 i ps4 pro różnica była kolosalna, czas wczytywania się, grafika, płynność wszystko było inne ( ͡º ͜ʖ͡º)
@multikontou A właśnie widziałem i nie wiem dlaczego czas wczytywania byl różny skoro dyski są te same, no ale to już nie ma się co przegadywać co lepsze co gorsze, ważne że śmiga i frajda jest z tego zajebista ( ʖ̯)