Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 391
Byłam ostatnio na randce z #tinder
Już w rozmowie typ chciał coś podpytać o hehe seksik, więc jasno zaznaczyłam, że nie jestem zainteresowana tego typu relacja. Rozmawialiśmy dalej, więc uznałam, ze skoro dalej chce się spotkać to to zaakceptował.
Na spotkaniu ciągle robił jakieś nawiązania do seksu, a nawet zapytał czy jedziemy do niego. Odmówiłam, posiedzialam chwile i zwinęłam się do domu.
Po spotkaniu jeszcze postanowił napisać do mnie i ponownie zapytać o ruchanie. Znowu odmówiłam.
Wczoraj jeszcze raz postanowił dopytać o to samo i już nie wytrzymałam.
#niebieskiepaski serio tak trudno zrozumieć, ze ktoś nie ma ochoty na wasz bolec? Przestancie robić z siebie frustratów seksualnych.
Osobiście uważam, ze gdyby ktoś nie robił nacisku na ruchanke to szybciej bym mu dała dupy niż kiedy ma takie niezdrowe parcie ¯\(ツ)/¯ #zwiazki #seks #stulejacontent

#archiwumwpisow
Snurq - Byłam ostatnio na randce z #tinder
Już w rozmowie typ chciał coś podpytać o h...

źródło: comment_3zCRx8H4SY6II2Aiaimi4yHw5trc7ari.jpg

Pobierz
  • 252
@nicnieslyszalam: Nadal bedziesz #!$%@?ć te kocopoły? Ocknij się. Wszyscy już wiedzą że te "szukające związku prawdziwe kobiety" i tak ssają #!$%@? chadom na pierwszej rance.
Z resztą znam jednego chada i on mówi że "wszystkie mówią że szukają związku a jak przyjdzie co do czego każda chce się ruchać". Setki eksperymentów internetowych, setki doświadczeń, badania naukowe... A ty dalej będziesz usiłować wciskać ten kit?

@Snurq: Kiedy ostatnio uprawiałaś seks i