Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 391
Byłam ostatnio na randce z #tinder
Już w rozmowie typ chciał coś podpytać o hehe seksik, więc jasno zaznaczyłam, że nie jestem zainteresowana tego typu relacja. Rozmawialiśmy dalej, więc uznałam, ze skoro dalej chce się spotkać to to zaakceptował.
Na spotkaniu ciągle robił jakieś nawiązania do seksu, a nawet zapytał czy jedziemy do niego. Odmówiłam, posiedzialam chwile i zwinęłam się do domu.
Po spotkaniu jeszcze postanowił napisać do mnie i ponownie zapytać o ruchanie. Znowu odmówiłam.
Wczoraj jeszcze raz postanowił dopytać o to samo i już nie wytrzymałam.
#niebieskiepaski serio tak trudno zrozumieć, ze ktoś nie ma ochoty na wasz bolec? Przestancie robić z siebie frustratów seksualnych.
Osobiście uważam, ze gdyby ktoś nie robił nacisku na ruchanke to szybciej bym mu dała dupy niż kiedy ma takie niezdrowe parcie ¯\(ツ)/¯ #zwiazki #seks #stulejacontent

#archiwumwpisow
Snurq - Byłam ostatnio na randce z #tinder
Już w rozmowie typ chciał coś podpytać o h...

źródło: comment_3zCRx8H4SY6II2Aiaimi4yHw5trc7ari.jpg

Pobierz
  • 252
Jprdl słabo mi się robi jak czytam niektóre komentarze. Poszła na randkę i nie dała dupy?! Nie no jak to może być? Przecież wiadomo, że jak się z kimś umówisz, to obligatoryjnie MUSISZ ściągnąć majtki. Banda przegrywów. A potem ci sami kolesie będą pisać jakie p0lki są łatwe, hurr durr nie szanują się i hańbią naród. Osłabiacie mnie panowie. I jak pisze koleżanka prędzej zamoczycie jeżeli nie będziecie o to skomleć co
Ja to zawsze jak mi laska pisze że nie szuka seksu zakładam oczywiście zgodnie z prawdą że rzeczywiście nie szuka. Nie szuka bo już ten seks ma. Ewentualnie nie szuka bo jest aseksualna (dużo rzadszy przypadek). No więc pytam z kim w takim razie seks uprawia skoro nie szuka? I tutaj już laski widząc kogoś kogo nie można łatwo kłamać kończą rozmowę. Ewentualnie po kolejnym takim pytaniu. Czasem któraś wykrztusi z siebie
@Snurq: nie do końca rozumiem skąd to zdziwienie. Masz konto na Tinderze czyli miejscu do szybkich i łatwych kontaktów, również seksualnych czy nawet głownie takich. To narzuca narrację i prowadzi do selekcji ludzi tam przesiadujących więc naturalne że trafiasz na takie przypadki, podobnie zresztą będzie w drugą stronę. Kto mający ochotę inwestować więcej w znajomość założy tam konto? Ktoś na pewno, ale więcej będzie ludzi chcących doładować sobie pasek atencji oraz