Wpis z mikrobloga

345270,27 - 3,14 = 345267,13

Ale wstyd ( ͡° ʖ̯ ͡°) Najpierw wyprzedził mnie jakiś dzieciak, a później jakaś dziewczyna (,) Na plus, że pobiegłem w sumie z te 4 minuty szybciej co było takim celem minimum. Można było szybciej, ale załamałem się jak mnie wyprzedzili i sobie spacerkiem z 30 sekund szedłem xD

No i trochę słabo, że spałem z 3 godziny i po 100 metrach już nie chciało mi się biec xD No i szkoda tych 2 tygodni bez treningu jak byłem chory, bo pewnie bym z minutę jeszcze urwał. A no i trasa lekko ciężka, bo to po piachu w lesie i jeszcze podbieg, a nie wziąłem kijków jak radził @pestis ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Za tydzień kolejny start, teraz 5 kilometrów. W sumie to chyba najsensowniej zrobić jakiś trening w poniedziałek/wtorek i w środę i tyle? ¯\_(ツ)_/¯

Podziękowania dla @enron, @BenzoesanSodu, @Akkarin, @Kinja, @nohtyp_, @pestis, @Marvolo18, @againcognito, @piczki_i_parolki ʕʔ

Statystyki:

Dystans: 3.14 km
Wertykalnie: 46.256m(↑25.923m/↓20.333m)
Czas: ◷00:15:52
Średnie tempo: 5:03 min/km
Średnia prędkość: 11,86 km/h
Kalorie: 235 kcal

#sztafeta #ruszmiasto #bieganie #biegajzwykopem

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

matixrr - 345270,27 - 3,14 = 345267,13

Ale wstyd ( ͡° ʖ̯ ͡°) Najpierw wyprzedził m...

źródło: comment_qwa0MNRfa25UfxrCVgrjo6Axzv9XQD8q.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: Poszedł facet z buldogiem do parku, a tam odbywały się wyścigi hartów. buldog mówi do faceta:
- zapisz mnie proszę. na pewno wygram! zobaczysz...
- co ty buldog, nie dasz rady.
- mówię ci, że dam. proszę zapisz mnie
więc zapisał facet buldoga na wyścigi. po chwili wszystkie psy stanęły na starcie, a wśród nich buldog. sędzia dał znać, otworzyły się boksy i psy wystartowały. pierwsze okrążenie i buldog przebiega
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@matixrr: Ogólnie gratulacje za podjecie rywalizacji mimo przerwy w treningach. Po drugie na zawodach patrz na siebie nie na wiek/płeć czy co tam innego współzawodników bo zawsze znajdzie się jakaś dziewczyna czy "staruszek" co Cie minie, nie mozesz pozwolić żeby to miało wpływ na Twój bieg. Nie jesteś pro i miejsce raczej powinno być dal Ciebie mało ważne (walczysz o swój najlepszy czas). Co do treningów jesli nie jesteś w jakimś
  • Odpowiedz
@Akkarin: to jest taki trochę śmieszny bieg, gdzie startuje kilkanaście osób i raz udało mi się go wygrać, a raz być trzecim, więc jak wiedziałem już że w tym roku znów lipa z podium to uznałem, że nie ma sensu zajeżdżać się na 110% ( ͡º ͜ʖ͡º) No to jutro pobiegnę spokojnie, w poniedziałek chyba nie dam rady to zostaje wtorek i środa, bo wolę tym
  • Odpowiedz
EH MILI PAŃSTWO CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I POBIEGAĆ SOBIE BĘDZIE MOŻNA TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD DADZĄ WYPRZEDZIĆ SIĘ JAKIEJŚ DZIEWCZYNCE

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
EH MILI PAŃSTWO CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I POBIEGAĆ SOBIE BĘDZIE MOŻNA TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD DADZĄ WYPRZEDZIĆ SIĘ JAKIEJŚ DZIEWCZYNCE


[]

@pestis: hahahaha
  • Odpowiedz
@pestis: @BenzoesanSodu: @Kinja: Panowie, Panie! Ja bym się powstrzymał nieco ze szkalowaniem @matixrr - owszem, czas na 3 km niespecjalnie dobry, ale znajdźcie drugiego takiego śmiałka co w tym czasie dodatkowo przejdzie przez 25 km górę! ()
@matixrr przyznaj się:
- jak się dostałeś na Marsa
- od kogo masz kombinezon

No i nie bądź świnia, wrzuć tu selfiaka z Olympus Mons -
  • Odpowiedz
@matixrr: Nie było żle, więc spokojnie, tym bardziej że okoliczności (dwa tygodnie przerwy i za mało snu) zrobiły swoje. Ja bym na twoim miejscu zrobił jutro albo w poniedziałek spokojne wybieganie po zawodach, wtorek jakość (może parę kilometrówek, albo te 800 m podane wyżej), czwartek roztruchtanie + przebieżki, a w sobotę start.
  • Odpowiedz