Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
W sumie, miałam wrzucić a zapomniałam. Kilka dni temu była piękna zorza i pierwszy raz bawiłam się telefonem żeby zrobić zdjęcia z dłuższym naświetlaniem itd. Wiadomo, mogło być lepiej, ale i tak cieszę się, że cokolwiek mi wyszło. ()
#islandia #zorza #zabijananaislandii #podrozujzwykopem
L.....a - W sumie, miałam wrzucić a zapomniałam. Kilka dni temu była piękna zorza i p...

źródło: comment_AsPBOIjQ71YMet7nrWt3luqiBoYX399Q.jpg

Pobierz
  • 8
@LubieBycZabijana:

Rob ze statywy lub podstawki - nigdy z reki - ale to juz chyba wiesz. Wybierz tryb manualny i ustaw jak najdluzszy czas naswietlania - da rade wiecej niz 10s? Niewycisniesz za duzo z telefonu niestety - za mala matryca. Ale wlacz robienie zdjec w RAW i zainstaluj sobie appki Lightrooma albo Snapseeda do poprawiania zdjec pozniej.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Spring_is_coming: nie stać mnie obecnie na takie zabawki i nie czuje potrzeby posiadania aparatu w sumie, bo nie zajmuje się fotografią nawet hobbystycznie. Poza tym dlaczego "kupcie sobie"? :D mam z kimś kupować sobie aparat na pół i potem go sobie przesyłać czy co? XD
Poza tym ona ma kilka aparatów i obiektywów, ale to jej rzeczy i nie mam zamiaru udostępniać jej zdjęć. :)
Dzięki za rady. ;)