Wpis z mikrobloga

@azterias dobra, dopiero kupiłem i powinienem sprawdzić jak mój organizm to metabolizuje, ale akurat dzisiaj potrzebuje trochę większego zastrzyku. Ty sobie jakoś to cyklujesz żeby organizm się nie przyzwyczaił albo mieszkasz z johimbiną albo innymi? Zawsze po posilku czy czasem przed?
@Lawsuit: Ja zażywam przed treningiem, a w każdym innym przypadku tylko, gdy potrzebujesz.
Nawet nie wiem, czy jest to możliwe, żeby przyzwyczaić organizm do tego, co najwyżej będziesz potrzebował większych dawek.
Ja nie mieszam z innymi, bo ze wszystkich normalniejszych rzeczy, to najlepiej działa na mnie kofeina.
@azterias a jaki producent kofy? Ja mam z allnutrition od SFD w kapsułkach po 200mg, teraz pierwszy raz wziąłem w życiu po śniadaniu (dosyć tłuste - tłusty pstrąg wędzony, serek i trochę oliwy z oliwek do pomidorów bo podbijam kcal) 2 kapsy i po 2 godzinach kompletnie żadnego efektu ani psychicznego ani fizycznego, wręcz byłem trochę ospaly po ciężkiej nocy, to przez taka duża ilość tłuszczu się nie zmetabolizowalo? Myslalem że z
@azterias zastanawiałem się też czy wybrac kfd ale ashwaganda od nich słabo na mnie działała więc wziąłem jakąś inną, nie wiem może spróbuję na czczo jutro a jak nie to zwiększe dawkę, a jak to nic nie da zamówię z kfd albo napisze nowy post i jakis trener personalny mi odpisze 'jesteś #!$%@? debilem i suchoklatesem, ale za 150zl mogę Ci polecić moją i napisać plan zazywania' ( ͡º ͜ʖ