Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie Dziś święto. Moje prywatne. Mija dokładnie 6 lat, 2'192 dni, 52'608 godzin, odkąd postawiłem swoją stopę na brytyjskim gruncie. Mały krok dla ludzkości ogólnie, ale wielki dla tego jednego człowieka ;-)

14.07.2007.

Big up.

‪#‎GodsavetheQueen‬ ‪#‎BożechrońKrólową‬ ‪#‎choćniejestemwielkimfanemtobezniejbyłobynudno‬ ‪#‎UKmyHome‬ ‪#‎HomeSweetHome‬ ‪#‎DomSłodkiDom‬
  • 29
  • Odpowiedz
jakie tv/gazeta/radio ? Kogo wyprodukowałeś?


@tusiatko: mam Tobie moje CV wklejać? no bez jaj, to nie LinkedIn ;) musisz uwierzyć na słowo, albo i nie (jak wolisz, ja nie mam potrzeby nikomu niczego udowadniać). jak co, to zapraszam na fan-page'a, tam się ukazuje info o mnie i ode mnie. pozdrawiam Ciebie gorąco i serdecznie, hejka!
  • Odpowiedz
@DynamitriPL: czy to trudne napisać gdzie i kogo? Przecież można to w jednym zdaniu napisać. Bardziej wyprodukowałeś sie po to, żeby odmówić mi odpowiedzi, niż by Cię to kosztowało wysiłku odpowiedzieć na pytanie :3 A skoro się tu reklamujesz, to chcę wiedzieć pierw co reklamujesz. Dla nołnejma nie chce mi się wchodzić gdzieś na strony.
  • Odpowiedz
Dzisiaj nikomu nie grozisz prokuraturą? Czyżbyś wziął lekarstwa? (ʘʘ)


@Dziecko_Kiciocha: Ostrzegam Pana, że Pana wpis na mikroblogu ma na celu pomówienie i znieważenie mnie.

Zgodnie z art. 212 par. 2 i art.216 par.2 KK. są to czyny zabronione. pozdrawiam serdecznie i gorąco, dobranoc!
  • Odpowiedz