Wpis z mikrobloga

  • 13
Trzy najlepsze seriale to :

1. Pzyjaciele
2. Teoria wielkiego podrywu
3. Jak poznalem wasza matkę

W tej kolejności, nawet z tym nie handlujcie.

#seriale
  • 55
  • Odpowiedz
@rocky_b: Najlepszy serial to jest wtedy gdy codziennie rano na 5 chodzisz pracować do januszexa po 12h za 1800 zł i nie zostaje Ci sił na nic innego, a nie jakieś hamerykanskie seriale. Nie handlujcie z tym wgl.
( ͠° °)
  • Odpowiedz
@rocky_b: Przyjaciele to dobry serial ale z czasem w późniejszych odcinkach jest trochę odczuwalna powtarzalność i żarty na siłę. W dodatku ze wszystkich postaci tylko Ross nie był infantylny i miał poważne zajęcie (może jeszcze Chandler) a i tak był obiektem drwin ze strony wszystkich, zwłaszczakelnerki pijawki Rachel.
  • Odpowiedz
@rocky_b: Masz, sprawdź czy bawi Cię ten serial z wyłączonym #!$%@? sztucznym śmiechem publiczności, który wskazuje Ci momenty w których pojawia się żart.
blunch - @rocky_b: Masz, sprawdź czy bawi Cię ten serial z wyłączonym #!$%@? sztuczny...
  • Odpowiedz
@rocky_b: z takich komediowych sprawdź sobie modern family, dla mnie na równi z jak poznałem waszą matkę. reszty, którą wymieniłeś nie mogłam zmęczyć :<
  • Odpowiedz
@rocky_b:
HIMYM to lepsza wersja Friendsow, a BBT to najbardziej zenujacy serial zaraz za rodzinka.pl

I zaden z wymienionych nie ma startu do Malcolm in the middle

* mic drop *
  • Odpowiedz