Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
Dobrze to robię? Powoli gonię kilku z Was, którzy mają #gameroom z kosmosu. Mam jednak kilka asów w rękawie jako prowadzący tag #paniekierowniku mianowicie, biurko jest regulowane elektrycznie do 1.3 metra więc można przy nim jeść zupę, a jako że brakuje mi trochę do 180cm to pasuje wspaniale. Monitory są na uchwytach z pełną regulacją.
Fotel to pozostałość po projekcie. Niegdyś kosztował $720 (KI Impulse z Kanady) obecnie refurbished można zdobyć z UK już za £100 i gorąco polecam jako alternatywę dla foteli z Chin. Niebo a ziemia!
Do tego podwieszany komputer, trzymany przez uchwyty niwelujące drgania oraz ograniczające zasysanie kurzu przez komputer.
Dla śledzących mój tag, sorry za ciszę. Był projekt a te wymagają 100% poświęcenia i 12-14h dziennie pon-sob. Opowiem o projekcie za dwa filmy, gdyż w kolejce czeka druga część wizytacji w salonach mebli high-end w tym producenta z Polski. Stay tuned. Będzie w przyszłym tygodniu.
#pcmasterrace #gry #komputery
silentpl - Dobrze to robię? Powoli gonię kilku z Was, którzy mają #gameroom z kosmosu...

źródło: comment_3MvubcHv0TeWvMs1CX2WvgTXt8HP5ojl.jpg

Pobierz
  • 19
Widzę, po gniazdkach, że jesteś zdaje się UK/Irlandia :)
Wczoraj zamówiłem klawiaturę (chyba) taką jak ta twoja na 1 zdjęciu - bo wygląda mi na G213.
Krzesła zazdroszczę bardzo, bo mam tak dosyć "chińczyków", że kolejne to chyba sam zrobię. Ale na razie blat do klawiatury, a to poważne wyzwanie.
@silentpl: Z Polski stawki pocztowe i organizacja przesyłki zwykle mnie "zabija" organizacyjnie. Zamawiałem drzwiczki do kominka zakup w Polsce zrealizowany w niecały miesiąc, a do mnie jeszcze nie przyszły, bo rodzina żony nie potrafi przepakować i wysłać. Jakieś 3 miesiące :/ Z UK taniej (ja w Irlandii) - ale też nie za darmo, często to druga wartość dużego przedmiotu.