Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ale sie #!$%@?. Stoje na swiatlach i podjezdza nowe M3. Wszysstko spoko, gdyby nie to ze za kierownica siedzial jakis suchoklates w okularach i tylozgryzem. Pewnie nawet nie ogarnia tego auta. Ja #!$%@?, z takim wygladem on i tak nie porucha. To nie fair, ja sie musze wozic stara astra...

#bmw #gorzkiezale #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: mam 30 lat, jezdze M5C. Na leasing oczywiście zarabiam sam, ale z 5 razy dziennie spotykam się zawistnymi spojrzeniami od kierowców w moim wieku.

Raz - gość pewnie rucha więcej niż ty. Dwa - mając takie auto, stać go też na jazdy doszkalające na tory. 2-3 treningi z profesjonalnym kierowcom i w tym samym samochodzie zostawi Cie w tyle. Zarówno BMW M jak i AMG do każdego sprzedanego samochodu dorzucają
@szym0n to samo miałem napisać, nigdy nie wiadomo kto zabiera auto/moto na tor i kto Cię może porobić, a pewnie ziomek se spokojnie śmiga nawet nie zwracając uwagi na Astry 1.4 xD
@ponik_kolny: jest bardzo ok, zawieszenia nie bralem nawet pod uwage w procesie decyzyjnym m5 vs m5c.

Zalezy z czego sie przesiadasz - ja wczesniej jezdzilem 15 letnim autem, wiec skok w komforcie i tak jest ogromny. Jezdzilem testowo tez e63s, i mimo ze jest jeszcze twardsze niz m5c, nadal bylo dla mnie bardzo okej i wbrew popularnej opinii nie narzekalem.

Bywa, ze wjazd w dziure boli, ale mozliwa predkosc wchodzenia/wychodzenia to
@szym0n: Ja to na swoją czekam chyba od maja i jeszcze sobie poczekam, aczkolwiek na testach M5c wydawało się ok pod względem komfortu. Za to teraz wynająłem GLA amg na czas oczekiwania i jest masakra xd