Wpis z mikrobloga

Macie jakieś protipy na zaakceptowanie przeszłości seksualnej dziewczyny z którą jest się w związku? Powoli doprowadza mnie to do szaleństwa. Idę za rękę, oglądam serialiki i daje buziaki a w głowie mam wizje tego jak kocha się z poprzednimi partnerami. Czego byśmy nie robili to w głowie mam, że wcześniej robiła to z x innymi facetami. Spuszczam się do buzi a w głowię myśl, że inni faceci robili to kilkaset razy przede mną już od 10 lat. Biorę ją w miejscu publicznym albo ogólnie robimy coś nowego a w bani mam, że to jest nowe tylko dla mnie lub akurat dla naszej pary bo kilku innych facetów robiło z nią to samo a ona siada mężczyznom na twarzy już od 2010. Tylko nie piszcie mi nic o tym, że ja przecież wcześniej też uprawiałem seks bo to inna sytuacja. Jak spotykam się z kobietą to oczekuje, że będzie tylko dla mnie. Na dodatek zawsze odbierałem partnerki jako dobre i niewinne, nieskalane a niedawno uświadomiłem sobie że to tylko idealizowanie w mojej głowie bo one wszystkie robiły takie rzeczy że moja matka złapałaby się za głowę

#zwiazki #seks #rozowepaski #niebieskiepaski #pytaniedoeksperta
  • 224