Wpis z mikrobloga

Takie małe spełnienie malutkiego marzenia. Gdy poszedłem 1 raz na siłownie i gniotło mnie 30 kg na BP, to zobaczyłem gościa, który robił 100 kg na skosie. Bardzo mi to zaimponowało i wydało się jakimś niemożliwym wynikiem i ciągle siedziało mi to gdzieś w pamięci. Raczej skos mało kiedy mam w planach/nigdy, ale w sobotę zrobiłem 102.5 kg po prostu na spontana po 2 seriach x 8. Hehe nadal wiem, że BP/Incline BP mam gównowynik i to mój najsłabszy bój, ale człowiek się cieszy jak przypomni sobie, jak niedawno było o wiele gorzej.

#gownowpis #mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #borsukmasuje #borsukpowerlifting #fullborsukworkout
  • 11
@picasssss1: na BP myślę, ze za 3 tygodnie podejdę do 115-117.5; ale zobaczymy na spokojnie. Incline zawsze mi dobrze szło chyba przez bardzo mocne OHP. BP - na 3.5 stażu prawie 3 lata w redukcji raczej robią swoje; ale spokojnie tak nadrobię, że będzie wesoło ( ͡° ͜ʖ ͡°). A mój cyk to

5 g test / week
3 g tren / week
2 g bold /
@Kasahara: Ostatnio wrzuciłem sztangę skos, żeby jednak coś ten przód barku popracował odkąd nie robię ohp i wyszła niezła żenada, 70x8. Wcześniej lajtowych zrobiłem 6 serii floor pressów 107x5 ale nie sądzę żeby aż tak mnie styrały. Teraz się zastanawiam jak w zasadzie istotna jest siła barków w wyciskaniu w poziomie skoro przy tak słabych obecnie barkach, płaskie wyciskanie idzie nienajgorzej