Wpis z mikrobloga

Mireczki zna się ktoś na cenach usług medycznych? Mam torbiel od zęba do zatoki (obejmuje całą zatokę). Dostałem wycenę i wydaje mi się, że wyszło sporo pieniążków, miałem nadzieję, że będzie koło 5-6k... Mam rację czy to raczej rzetelna wycena?

Sorki jeśli źle otagowałem :)

#zdrowie #stomatologia #stomatologiaseriousbuisness #stomatolog #zeby #zalesie
GratulacjePuscilesBaka - Mireczki zna się ktoś na cenach usług medycznych? Mam torbie...

źródło: comment_Kp3DhR10KVrXIjn9QGkXNDwD2L5G4Ngt.jpg

Pobierz
  • 7
@GratulacjePuscilesBaka: też mam torbiel od zęba i pewnie ostatecznie wraz z badaniami wydam tyle samo. Idź.do.kilku różnych chirurgów po wycenę i konsultacje jak już masz cbct.
Masz 2 ekstrakcje i jedna resekcje? Torbiel jest nad 3 zębami? Może da się bez materiału kosciozastepczego? Mogą dojść koszty szycia zatoki.
Nie rozumiem czemu 3 znieczulenia i to po 900zl. To sie chyba usuwa w takim znieczuleniu jak przy usuwaniu zęba. Prosiłeś o jakieś
te 3 znieczulenia pełne to może po jednym na każdy ząb zajęty przez torbiel (?).
idz na konsultacje i wycene też do jakiejś państwowej placówki, np. szpital, gdzie jest chirurgia twarzowo-szczekowa
@GratulacjePuscilesBaka: Patrząc na to co będziesz miał robione, to masz cały przekrój chirurgii. Samo oczyszczenie całej zatoki to wyzwanie. Do tego dochodzi też sterowana regeneracji kości. Cena nie jest z kosmosu. Rzekłabym nawet, że to bardzo dobra cena. Możesz spróbować pójść na chirurgię twarzowo-szczękową, ale to i tak nie wszystko refundują z tego co mi wiadomo.
@Prozdrowotny: Generalnie torbiel nie pozwala mi funkcjonować - nie ustający ból zatok, ciągły ból głowy, problemy ze skupieniem się, dlatego zdecydowałem się na podjęcie leczenia. Na szczęście nie musiałem brać kredytu na ten cel. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że próbowałem to wyleczyć na nfz - okazało się że żeby móc się zapisać do lekarza, który wystawi skierowanie na zabieg musiałbym czekać do przyszłego roku, bo na ten już nie