Wpis z mikrobloga

I o takie coś walczyłam! () Sochaczew. W tamtejszym Technikum Kształcenia Zawodowego nie ma już religii. Sama się wyprowadziła, bo w tym roku szkolnym nie wpłynęła ani jedna deklaracja uczestnictwa w katechezie. Katecheta odszedł ze szkoły.

https://www.wykop.pl/ramka/5155967/kolejna-dobra-nowina-tym-razem-z-sochaczewa/

#bekazkatoli #panstwoswieckie #szkola #nauka #religia #sochaczew
xandra - I o takie coś walczyłam! (。◕‿‿◕。) Sochaczew. W tamtejszym Technikum Kształce...

źródło: comment_u23e3JauaZBI4UDyH5UFd1S0ApW7Mfig.jpg

Pobierz
  • 189
@xandra: u mnie w liceum była religia ale zajęcia były ogólnie jak etyka, dyskusje były o wszystkim co chcieliśmy rozmawiać. Przychodziły na lekcje osoby które się nie zapisały nawet.
Mam tylko jedno pytanie: Czy lubisz islam? Moje pytanie wynika z faktu że życie nie lubi próżni. Skoro wyplenisz religię katolicką w Polsce to nadejdzie inna i pewnie będziesz miała islam. Popatrz na Francję. Tam społeczeństwo jest (a w zasadzie było) mocno zlaicyzowane.


@wolbiend: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Spójrz się na Czechy... tak, te Czechy które słyną z największej ilości ateistów w europie i na świecie xD A w krajach zachodu najszybciej postępująca ateizacja
dr_Klotz - > Mam tylko jedno pytanie: Czy lubisz islam? Moje pytanie wynika z faktu ż...

źródło: comment_4nz1f5m83CUEsR3Vb4csd6dvUwBo2Jww.jpg

Pobierz