Wpis z mikrobloga

Wysłałem CV do zoologicznego jak do 18 nie odpowiedzą to wysyłam do drukarni bo mam jakieś tam doświadczenie w CNC, wraz ze znalezieniem pracy rozpoczynam #mirkokoksy i #silownia bedzie #pokazmorde oraz #pokazforme narazie moge zdradzić że waże 50 kg zamierzam dobić na siłce do 70 kg . Planuje też prowadzić na wykopie dziennik #wychodzimyzprzegrywu zachęcam do obserwowania mojego profilu będę wrzucał codziennie wpisy jak narazie to #depresja i nie mam sił dodawać wpisów ale obiecuje poprawe. Może kiedyś będę dla was nagrywał filmiki z siłowni itp. #przegryw ##!$%@?
Pobierz Sebtaa - Wysłałem CV do zoologicznego jak do 18 nie odpowiedzą to wysyłam do drukarni...
źródło: comment_97mpjgFPDxPTXmP7xH341jB71hHDbfX8.jpg
  • 13
@Sebtaa:
Prze #!$%@?. Planujesz znaleźć robotę, ćwiczyć, prowadzić dziennik, nabić 20kg, kiedyś stać się fit jutuberem. Nawet już zdążyłeś przeprosić za brak wpisów, pomimo, że ten jest Twoim pierwszym. Fajnie, że zdobywasz szczyty w myślach, ale może pora zacząć ROBIĆ, a nie o tym pisać?
Stary, nie obraź się, ale pora iść do psychologa bo coś z Tobą jest nie tak.
@Sebtaa: I tak oto kolejny wzrostak wyjdzie z przegrywu. Za każdym #!$%@? razem że zwykle manleci tutaj ciężko pracują, zapieprzaja na siłowni, często też studiują i żadna loszka i tak na nich nie splunie, a wzrostaki są bezrobotnymi grubasami/suchoklatesami i chca żeby im locha spadła z nieba. Później taki wzrostak znajdzie jakąś gownorobote oraz zrobi lekką formę i zaraz jakaś loszka się pojawi. Wzrostak oczywiście będzie pisał wtedy że wzrost nie
@Sebtaa: Super stary. Nie słuchaj głupich komentarzy tych przegrywów. Co do wagi to ci powiem, że mój brat jeszcze parę miesięcy temu ważył ok 60kg przy wzroście 180cm i teraz dobił do 75kg. Nawet nie stosował żadnego specjalnego planu/diety. Po prostu ćwiczył i #!$%@?ł na potęgę. A wszyscy mu mówili, że to nie ma sensu, bo on zawsze był chudy, tak samo jak ojciec i dziadek, i że to po prostu