Wpis z mikrobloga

@pawel-niczyporek: przede wszystkim nie chodzi o lampkę a o to, że dzieci mu rzucają kamieniami w okno, czego nie wiesz?

W swoim kontencie piszesz, że dzieci muszą się wyszumiec a patio od tego jest i że wgl wszyscy przesadzają zatem pozwolę sobie napisać jak to wygląda u mnie: mam sb 26 lat, mieszkam na 4 piętrze i z racji że niedawno się wprowadziłem staram się być neutralny, z sąsiadami się dogaduje,
  • Odpowiedz
@pawel-niczyporek: sugerujesz że dzieci maja prawo krzyczeć i niszczyć oraz zachowywać się aspolecznie a mireczek na własnym ogródku nie ma prawa lampki trzymać i powinien ją schować bo dzieci ja przewracają? Rzucanie kamieniem w okno raz w miesiącu jest akceptowalne?
Patio jest miejscem gdzie dzieci maja drzeć ryje cały dzień? Od tego są place zabaw, a nie patio pełniące rolę wybiegu dla dzieci leniwych rodziców którzy puszczają dzieci samopas licząc że
  • Odpowiedz
@pawel-niczyporek:

moim zdaniem przesadzasz. Tę lampkę, co ją dzieci przewracają, po prostu schowaj. Wychodzisz - moim zdaniem - na osiedlowego dziwaka. Dzieciaki muszą się wyszumieć i od tego jest patio. ¯_(ツ)_/¯

Nauczcie się wreszcie, że Twój bombelek to nie problem całego osiedla, tylko - jak sama nazwa wskazuje - Twój. Nie wiem do jak głębokich struktur pnia mózgu musi dojść odpieluszkowe zapalenie, by sugerować że to OP ma transformować życie
  • Odpowiedz
@pawel-niczyporek:
1. Patio to przestrzeń dla wszystkich, nie tylko dla dzieci
2. Ogródek OPa to ogródek OPa a nie patio
3. Krzyczenie na cudze dzieci jest debilnym pomysłem. Wyobrażasz sobie jaką inbę zrobiłaby ta madka po takiej akcji? No i jak nakrzyczy to będą mu na złość #!$%@?ć w okno jeszcze bardziej.
  • Odpowiedz
@xetrov

to niech szumią tak aby nie przeszkadzać sąsiadom bo inaczej to patologia podobna jak palacze palący innym ludziom pod oknem. Ja też czasami muszę posłuchać sobie głośno stonerów ale nie robię tego tak głośno jak bym chciał bo wiem że sąsiedzi niekoniecznie musza podzielać w danej chwili moje muzyczne potrzeby i aspołecznym zachowaniem jest własnie niezwracanie uwagi na takie rzeczy.


Lepiej bym tego nie ujęła.
  • Odpowiedz
@ImbaJakichMalo: Zgłoś się do jakiegoś mirka żeby do tych lampek zamontował jakiś trigger uruchamianący np kamerkę po jej ruszeniu i już masz wtedy konkretnego dzieciaka.

Możesz też lamki wysmarować jakimś nieszkodliwym ale uciążliwym brudzącym czymś np tawotem. Jak dzieciak się dwa razy pobrudzi to przestanie albo powie matce to będziesz wiedział które to.
  • Odpowiedz