Wpis z mikrobloga

@calkowitybrakrozumu: popytaj na forach tego modelu, tam będą wiedzieli ale wydaje mi sie, że w 2019 raczej nie powinno być problemów. W ogóle to co Ci do głowy strzeliło by kupować najbiedniejszą wersję? To juz lepiej było kupić nową Dacie, prawdopodobnie w tych samych pieniądzach miałbyś tempomat, kamery i inne bajery.
@calkowitybrakrozumu: w focusie mk3 trzeba dołożyć kierownice z przyciskami i aktywować komputerem tempomat. Podejrzewam ze w nowszym modelu jest podobnie. Znajdź grupę związana z Twoim Fordem na FB lub forum forda i dowiesz się wszystkiego ;)
@ksiak: To nie tak , już tłumacze. Współpracuje z firma która załatwia mi auta pod leasing w dobrych cenach , auta fabrycznie nowe lub kilkumiesięczne od klientów którzy nie płacili ( ͡° ͜ʖ ͡°) i dali mi na miesiąc do testów forda którym jezdzi się fajnie i chciałbym go ale ten jest w najgorszej wersji , ale cena naprawdę dobra , dlatego mógłbym go wziąć pod warunkiem
@calkowitybrakrozumu: Wszystko zalezy - jesli to jest jakis Focus, Mondeo, Kuga to wiazka do tempomatu i komputer powinny tempomat spokojnie przyjac i wystarczylo by dodac wspomniane wczesniej przyciski (czasem trzeba zmienic kierownice cala) oraz uruchomic opcje w komputerze.
Jesli to jakas Fiesta czy EcoSport to moze byc problem bo tutaj moze byc wiecej zmiennych i jakis biedakomputer.

Oczywiscie mowimy o klasycznym tempomacie a nie aktywnym.

zapraszam na forum tam jest kilku