Wpis z mikrobloga

Tak mysle sobie czy warto mlodosc przesiedziec na silowni?

Mam 19 lat i zaczalem pierwszy rok studiow, juz kilka razy odmawialem wspolnych wyjsc, integracji czy imprez, ze wzgledu na treningi. Imprezy wieczorne - odpada, bo musze spac te 8-9h (a wstaje okolo 5:30 codziennie) Imprezy wczesniejsze - tez odpada, bo robie trening albo nie moge pic, bo w nastepny dzien trenuje, a i tak malo kto robi imprezy od 14-19 ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zostaja jakies wyjscia do kina czy inne tego typu rzeczy, ale tez przez wiekszosc tygodnia nie moge (bo 4 dni treningowe mam), a poza tym o wyjsciach do kina nikt nie opowiada potem historii.

Widze efekty odmawiania sobie takich rzeczy, dobrze mi ida te treningi, malo ktory rowiesnik (a wlasciwie chyba takiego nie znam (ale widzac wyniki na zawodach wiem, ze sa i silniejsi) podnosi tyle co ja, ale tak mysle co dlugoterminowo bedzie mialo jaki skutek.

Wiem tez, ze nie trenuje typowo rekreacyjnie. Chce byc najlepszy, a nie tylko trenowac dla "satysfakcji" czy "zdrowia", chce wygrywac zawody, a nie podnosic troche wiecej niz ludzie na silce.

Czy nie pojawi sie zal, ze zle spedzilem mlodosc? Jak myslicie? Ktos z was ma podobne doswiadczenia?

#mikrokoksy #silownia #przemyslenia
  • 133
  • Odpowiedz
@DywanTv mnie taka refleksja jak Ciebie naszła dopiero po latach treningów, wcześniej za bardzo to lubiłem, żeby poddawać sens ćwiczenia w wątpliwość. Dziwne, ze ci to w ogóle przyszło do głowy, skoro wygląda na to, ze nic Cię nie zmusza do treningów.
  • Odpowiedz
bo szczerze mówiąc... Ludzie w Twoim wieku którzy są predysponowani do sukcesów mają na koncie pewnie 200-300kg w totalu i za sobą zawody na międzynarodowej arenie


@berti: @DywanTv: Szczerze mówiąc w trójboju wiek czy wyniki od jakich zaczynasz tak naprawdę mają zdecydowanie mniejsze znaczenie niż w innych sportach. Siłę traci się najpóźniej, są ludzie co rekordy świata robią po 40, a nawet i dużo później, taki sport.

Do tego róznice
  • Odpowiedz
@97przemo97 to jest najlepsze rozwiązanie, ja jestem teraz na studiach, chodzimy na imprezy i pijemy po 2-3 piwka.

@DywanTv serio, nie musisz chlac niewiadomo ile żeby było fajnie, jeśli ty musisz to zastanów się czemu
  • Odpowiedz
@DywanTv: @vizori:
Guru mowi - zloty srodek kluczem do satysfakcji. Raz na dupe, raz na... a niewazne. Ale zasada ma zastosowanie - zbalansuj i bedzie git. A jak nie... to to co mowil ziomek o poznaniu prezesa. Forme zawsze bedzie czas zrobic.

A jak nie, to ruchanie. Ruchania nigdy nie bedziesz zalowac (chyba, ze zrobisz dziecko).
  • Odpowiedz