Wpis z mikrobloga

@Yeezy: ja swojej testowo kupilem na pierwsza szose jakiegos Boardmana, stalowy, ciezki i ogolnie ch#jowy ale ladny czerwony i kosztowal 500 zl ;) Był na jakiejs wiekowej sorze, miala problem z hamowaniem na zjazdach w naszych gorach i byl troszke za duzy ale naprawde sie wkrecila, ja bym sie pewnie zniechecil ;)

Teraz ma Liv Avail disc 2016 ktorego znalazlem za 2000 zl, moim zdaniem tez nic specjalnego ale kolor idealny
imac666 - @Yeezy: ja swojej testowo kupilem na pierwsza szose jakiegos Boardmana, sta...

źródło: comment_QTgP5FnT7W5fSKdr7FnUdFAExCa5tbUk.jpg

Pobierz
@goedenavond: A ja nie polecam CX - to zupełnie inna geometria niż gravel, no chyba, że producent w ofercie nie ma prawdziwego gravela tylko przyoszczędził na projekcie i dołożył mounty. CX nie jest tak wygodny, to ma być sztywny rower, szybko przyspieszający i umożliwiający ciasne skręty. Zupełnie nie ta geometria, zupełnie nie ten komfort. Dla kogoś kto nie jeździł to bardzo prosta droga do obrzydzenia sobie tematu. Nie wiem skąd pogląd,
@Yeezy: szukaj a znajdziesz, tylko pamiętj, żeby się wkręciła rower musi być a. wygodny, b. ładny. ja swojej kupiłem po długich poszukiwaniach na olx damskiego trek'a lexa za całkiem śmieszne pieniądze, no i teraz jeździ ze mną aż miło :)