Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Opowiem wam moją historię
-Z rodzeństwa moich dziadków wszyscy uciekli ze wsi bo trzeba sobie życie ułożyć, zostali tylko moi dziadkowie bo ktoś musi się zająć ojcowizną
-Tak samo było w pokoleniu moich rodziców
-Moim rodzicom rodzi się dwójka niepełnosprawnych dzieci (ja i moja siostra)
-No trudno jakoś damy sobie radę i zostajemy na wsi, bóg nam jakoś pomoże(oboje rodzice mocno wierzący)
-Choroba postępuje, w międzyczasie ojciec umiera, więc ja muszę zapierdzielać za dwójkę żeby utrzymać gospodarstwo jako tako chodząc przy tym do szkoły
-Oczywiście siostra znajduje chłopaka i wypierdziela do miasta
-Zostaje sam z matką i chorą babcią, nie dość że musisz chodzić do pracy to jeszcze później musisz pracować na gospodarstwie
-Moje zdrowie, a zwłaszcza mój kręgosłup jest w opłakanym stanie, a mam dopiero 24 lata. Oczywiście bez żadnych szans na miłość czy poprawę zdrowotną bo cierpię na nieuleczalną chorobę która z wiekiem tylko postępuje. Kiedy twoje kuzynostwo którego rodzice podejmowali racjonalne decyzje o ucieczce do miasta bądź za granice nie dość że cieszy się zdrowiem to jeszcze ułożone jest pod względem finansowym.

Jestem 100% za antynatalizmem, niektórzy nie powinni nigdy się narodzić.
#przegryw #gorzkiezale #depresja #antynatalizm #wies

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: A to historia sprawiedliwa ? Pomyśl w ten sposób, odziedziczysz ojcowiznę, sprzedasz i kupisz se uzywanego passata za 100 k zł. I kto się wtedy będzie śmiał? Z takim paskiem, nawet jak jesteś garbaty, to znajdziesz płodną julkę i to prędko. Wszystko co dobre jest przed Tobą.
OP: @efilista: Jak to mówią starych drzew się nie przesadza, niekiedy też nie chcą być przesadzane. Moja matka i babka są już dosyć leciwymi osobami, twierdzą że nie odnajdą się w nowej rzeczywistości, a ja jestem na tyle głupi że nie potrafię ich zostawić bo wiem że same sobie nie poradzą.
@dzapanisko: I co mi z tego passata? Będę w nim mieszkał? Zresztą wszystko mnie boli przez moją chorobę,
@AnonimoweMirkoWyznania: ile masz ziemi? Nie wiem jak u ciebie ale u nas za hektar dzierżawy biorą 1,5 tys więc oddając ziemie w dzierżawę miał byś wystarczająco kasy by utrzymać rodzinę jeżeli masz jej powyżej 20 hektarów w sumie jeżeli 15 też. A oprócz tego napewno macie jakieś swoje warzywa, kury więc część jedzenia macie swoje czyli nie trzeba kupować. Jeżeli macie zwierzęta (krowy czy świnie) to je sprzedaj bo na mała