Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 29 lat, jestem hetero, zwykłym facetem, dość dobrze zarabiającym. Obecnie jestem w wieloletnim związku, planujemy ślub.

Czy byłoby zainteresowanie wśród Mirków i Mirabelek ( ͡º ͜ʖ͡º) na temat dziwnych fetyszy i historii ich realizacji? Mam na myśli fetysz #cuckold ale też #ladnetranski #milf i może troszkę #teczowepaski

Jeśli tak, zachęcam do zostawienia plusika lub obserwowania tagu #anonowefantazje. Zaznaczam, że nie mam zamiaru pisać swoich fantazji tylko opowiedzieć o swoich doświadczeniach w jw fetyszach, o obawach, jak do tego doszło, jak było, o ryzyku itd no i jakąś subiektywna opinie przestawić czy ogólne wrażenia.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 10
mirkocuck: Witaj w klubie rogaczu.
Jestem młodszy, ale również mam ciekawe fantazje. Ostatnio dziewczyna dorobiła mi rogi, mam z tego wideo i zdjęcia (ogarnij mój tag #mirkocuck swoją drogą) Po tym spotkaniu sama zachęciła mnie do znalezienia dla siebie kochanki i działamy w tym temacie. Otwarty związek to genialna sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua