Wpis z mikrobloga

@pdk100lej: Ja polecam stary Fashion House (teraz Designer) nie wiem jak się ten sklep nazywa ale jest na środku alejki, kupowałam tam rok temu zegarek dla męża. Mają duży wybór naprawdę fajnych zegarków z sensownych marek, do 500 zł na pewno wybierzesz tam coś ładnego. Ceny bardzo zbliżone do tych w internecie, bo w Apartach czy innych bardzo zawyżone za dokładnie te same modele.
  • Odpowiedz
@pdk100lej: w takiej cenie są uniwersalne, ładne Casio Edifice (przynajmniej jeszcze kilka lat temu były)

W Galerii katowickiej chyba przy głównym wejściu był sklep z zegarkami (przy schodach ruchomych do góry).
  • Odpowiedz
@pdk100lej zibi w Auchan tym koło 1000lecia. Trasa Nikodema czy jakoś tak.
Kupować tam nie kupowałem, bo tam tylko obejrzałem i kupiłem taniej na internetach ( ͜͡ʖ ͡€) ale coś tam znajdziesz do 500 zł
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@depeszowiec: jak im pokażesz że kupisz dany model w cenie www I dostępny od ręki to ci zmienia cenę na 90% już tak nie raz u nich robilem:d
  • Odpowiedz
@Shusey negocjowalem z nimi internetowo, bo już nie chciało mi się tam jechać i co? Zaproponowała mi - 10% czyli i tak prawie dwa razy drożej niż w podesłanym przeze mnie linku. Straciła klienta i tyle :D
  • Odpowiedz