Wpis z mikrobloga

Jak ogarniasz wszystko sam a nie zlecisz jakiejś firmie od aranżacji wnętrz to myśle ze wystarczy. U mnie kuchnia 30k łazienka 15k 3 pokoje 15k (razem 50metrow) tylko robiłem wszystko sam poza meblami do kuchni
@kacper1302: pi*oko może być, ale moim zdaniem to raczej dolna granica. Moi niektórzy znajomi po kilku wykończeniach twierdzą że potrzeba bliżej 100k za coś podobnego :) Ja liczę na 70k, zestaw jak u Ciebie jak powiększony aneks i AGD.
@annotate: ja zakładam jeszcze 30k buforu, ale chciałbym jednak wiedzieć mniej więcej ile.
Najważniejsze dla mnie by móc tam realnie mieszkać i nie płacić za wynajem. Także kuchnia łazienka i materac do spania ^^ resztę się zrobi małymi kroczkami
@kacper1302: Jeżeli masz jakiekolwiek pojęcie o majsterkowaniu, pracach ręcznych to wykończ sobie sam. To na prawdę nie jest trudna rzecz szczególnie że teraz jest masa na prawdę fachowych poradników choćby na youtubie. Tak czy inaczej, z ekipą liczy się ok 1-1,5 tys za metr ale wiadomo że można albo dużo oszczędzić albo mocno przepłacić. Przykładowo możesz kupić panele za 20 zł albo za 200 zł. To samo z płatkami, bateriami, kuchnią