Wpis z mikrobloga

Daily reminder: Jeżeli jakimś cudem uda Ci się znaleźć dziewczynę to NIGDY nie będziesz dla niej jak on: Gorący chłopak- Chad.
Nigdy nie będziesz mógł wytworzyć w kobiecie tych samych emocji co jej pierwsza sympatia...
Nigdy wasz związek nie będzie tak samo niewinny, co gdy miała 16 lat i po lekcjach spotykała się z Chadem w tajemnicy przed rodzicami którzy go nie akceptowali...
Nigdy nie będziesz tym który ją rozdziewiczył...
Nigdy nie będzie Cię prawdziwie pożądać, za sam Twój fakt istnienia... Ty jesteś opcją "z rozsądku", bo zarabiasz, bo co ludzie powiedzą...
Tobie seks będzie dawkowany raz/dwa razy w miesiącu, jak kupisz torebkę czy futro...
Gdy miała 16 lat i bzykałą się z Chadem to nigdy jej nie bolała głowa! Wiesz dlaczego? Bo była zakochana...
Miarą miłości jest częsty seks inicjowany przez kobietę...
Jeśli tego nie ma... to znaczy, że Twoja kobieta GARDZI Tobą...
To znaczy, że o ile na poziomie świadomym, może chcieć być z Tobą...
To jej podświadomość broni się jak może przed spłodzeniem potomstwa ze słabym/podrzędnym samcem...
Ona będzie Twoją pierwszą (no maksymalnie trzecią) kobietą w życiu i będziesz szczęśliwy, że ktokolwiek Cię zachciał.
Ty natomiast jesteś jej 20-30 facetem. Będzie Cię więc non-stop porównywać do swoich ex, i wytykać Ci Twoje braki...
To co Chad wyrzucił na śmietnik, Ty postawisz na honorowym miejscu przy kominku.
Wiesz, że mam racje...
Taki los czeka miliony polskich mężczyzn...
Ale normictwo zaraz sie uruchomi "Znam brzydkiego typa co ma dziewczynę... HEHE"
Tak, ale im bardziej ktoś jest beta-samcem tym gorzej kobieta czuje się w związku "z rozsądku" bo nie ma tych pozytywnych emocji seksualnych które zapewnić może jedynie fizycznie atrakcyjny mężczyzna.
#przegryw #stulejacontent #blackpill #redpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #tfwnogf
B.....W - Daily reminder: Jeżeli jakimś cudem uda Ci się znaleźć dziewczynę to NIGDY ...

źródło: comment_jQJ9oTSiSb3QA1uVz5ivKiOE8XCgM1o5.jpg

Pobierz
  • 58
@Blackpill_RAW: jak w tobie będzie zakochana to też jej łeb nie będzie #!$%@?ć, dopiero w późniejszym stadium. gdyby dalej kochała tego chada to by z nim była gościu. nigdy ci się jakaś baba nie odwidziała? one też tak umieją xD
incelskie #!$%@? w tym poście zostało przedstawione tutaj
@Blackpill_RAW: Mój pierwszy "związek" i ostatni był związkiem internetowym, jak miałem 15 lat xD Nawet nie doszło do spotkania, traktuje to jako swoją pierwszą miłość, ale pewnie by normalnie poza internetem do niej nie doszło, bo byśmy nie mieli okazji ze sobą rozmawiać, bo nie jestem przecież dynamicznym oskarkiem - a nawet jeśli to odrzuciłby ją mój wygląd