Wpis z mikrobloga

  • 148
Dobra. ( ͠° ͟ل͜ ͡°)

Definitywnie ostatnia okazja na świeże papryczki #chilizgobim Zerwałem trochę owoców z roślin, które mam w donicach, a jako, że zamrażarkę już mam pełną to złożyłem dosłownie 6 MINI zestawów. W środku mniej odmian niż w pełnym zestawie, ale objętościowo są tak samo duże, więc ostrości nie zabraknie. Ze względu na to, że to zestawy MINI oraz na to, że to ostatnie świeże papryczki w tym sezonie cena jest wyjątkowo promocyjna - trzy dyszki za zestaw. :-)

Z racji małej ilości kto pierwszy ten lepszy. Liczy się chęć wyrażona w komentarzu pod tym postem.

#chili #chilihead #papryka #papryczki #ogrod #ogrodnictwo #warzywa #hobby #zainteresowania #domowyogrod #uprawa #uprawiajzwykopem #ostrezarcie #ostresosy #jedzenie #gotowanie #kuchnia #gotujzwykopem #gotujzmikroblogiem
gobi12 - Dobra. (ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง

Definitywnie ostatnia okazja na świeże papryczki #chi...

źródło: comment_x1wW0eHnjct84xzqSoRX5BJvc0gdIrId.jpg

Pobierz
  • 27
@gobi12 Super papryki, aż mi się przypomniały moje z Carolina Reaper do czasu aż ktoś z rodziny je wybrał zjadł trochę i się zwijał z bólu żołądka ( ͡ ͜ʖ ͡)

Wywalił mi je ktoś później z 6 takich dużych słoików :(
@CyberDeath: Już nawet w UE ceny wysyłki takiej paczki są takie, że odstrasza to chętnych ;) Miałem chętnych z Estonii i Holandii, ale najtaniej to ok.60 zł za wysyłkę takiej paczki jak się okazało i idzie długo.