Wpis z mikrobloga

dużo osób jest widocznie biednych


@Atreyu: Jedyna bieda jaka jest tutaj to ta umysłowa u ciebie XD Trzeba być skończonym debilem żeby co roku płacić Nvidii za lekko odświeżone karty. W ogóle Nvidia to takie Apple wśród komputerów. Przemilczę fakt, że w #!$%@? osób posiada 1050 Ti, które jest słabsze od 970. Jakoś na słabe konsole potrafią robić gry, które działają. Na PC dołożą 2-3 efekty i w wymaganiach RTX 2080
@MartinCh: o też jesteś biedny

Bogaci kupują karty z końcówką xx80, ale to pewnie daleko poza twoim budżetem xD

Skoro cię nie stać na dobry sprzęt, to nie narzekaj na wymagania a na swoją niezaradność

970 czy 1050 to karty które kupują chyba tylko rodzice swoim niepełnoletnim dzieciom. Każdy kto normalnie pracuje i zarabia może pozwolić sobie na dobre gpu... No chyba że jest biedny, wtedy nigdy nie kupi takiej karty
@Atreyu: ja za swój pc 2 lata temu dałem 3 100 zł . Nie wliczam moniotra w tą cenę. Mam gtx 1060 6gb , procesor i5-7400 oraz 8gb ram. Na ustawieniach srednich nie da się w ogóle grać. Na niskich tez jest kiepsko. Metro Exodus miał podobne wymagania,nawet trochę wyższe i chodził u mnie na wysokich z wynikiem około 50-60 fps .Tylko czasem spadki do 42 fps. Jak to wytłumaczysz ?
@MartinCh: @Atreyu: przecież 970 bez problemu radzi sobie z każdym wydawanym współcześnie tytułem.

Nie ma nic złego w wydawaniu co roku paru koła na grafikę, ale to że ktoś szanuje swoje pieniądze nie znaczy że jest biedny XD Zwłaszcza że od paru lat lepiej inwestować w procesory, a nie przepłacać za nvidie (przynajmniej jeśli mówimy o Full HD i 60 fps).

No i wracając do tematu – niezależnie od tego,
Zwłaszcza że od paru lat lepiej inwestować w procesory


@Davy_Strange: Poczciwy i7 4790k here. Chyba ten procek posłuży mi kolejne kilka lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie widzę sensu apgrejdować GTX 1060 dla jednego tytułu, który notabene ma tą kartę podaną w rekomendowanych wymaganiach. Jak na razie wszystkie gry chodzą na full w 1080p/60 ¯\_(ツ)_/¯