Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@BarabaszxD: VAGi zawsze tworzyli auta tak by Audi było w hierarchii najwyżej od pozostałych "krewniaków". Wystarczy porównać spasowanie i materiały użyte a to w Audi, a to w Volkswagenie a to w Seacie lub Skodzie

A3>Golf>Leon

Obecnie:
Q3>Tiguan>Ateca=Kodiaq/Karoq (nie wiem który, każdy jest #!$%@?)
@BarabaszxD: Zawsze gniję z patrzenia się na markę/model i jarania się tym. Potem wsiadasz do takiego sebixa, który HYHY KUPYŁ AŁDI CZY TAM NAWET BEEMWU
a w środku ilość zaślepek w kokpicie przewyższyła liczbę przejechanych kilometrów, radio marki chinex, pakiet wyposażenia

Producent mówiący "wyjściowa bieda zobaczcie jak ten model MOŻE BYĆ TANI"

no ale masz tą gwiazdę, cztery koła czy tam inną szachownicę na masce xD

NO ALE MAM HEHE AŁDI/BAWARE/MEROLA
@trololo55: nowe kompakty premium są spoko, bardzo mi się podobają, ale taka stara A3 czy ta A klasa to jest jakieś nieporozumienie (mówimy o wnętrzu, nie wspominam o wyposażeniu). Nowy tipo czy 10-letni bravo robi lepsze wrażenie. Choć mam wrażenie, że dzisiaj różnica w jakości w wielu przypadkach się zaciera, chyba że mówimy o porównaniu Dacii z Mercedesem. Taki Golf gti niewiele się w środku różni jakością od A klasy
@papaj_21_37: no i? @trololo55: ma racje. To 20 letnia klasa A, a ma klimatyzacje, podgrzewane fotele, automat. Myślisz że dostałbyś to samo w tamtych czasach w kompaktowym renault, oplu, nie wiem jakimś japońskim/koreańskim autku? Może tylko w Golfie, ale za srogą opłatą. Klimatyzacja nawet w tamtych czasach nie była w standardzie i trzeba było do niej dopłacić.
@Szalom: no dobrze, ale za cenę takiego A3 masz kilka lat młodszego kompakta z podobnym wyposażeniem. Różnice takie, że to nie będzie klasa premium i to że nie będzie tak wylatany. I to jest sedno do czego zmierzam. Niektórym się wydaje, że kupując 20 letnie Audi A3 blysna a dużo lepiej by wyszli kupując np bravo w tej samej cenie na full opcji

To samo z E60. Fajna marka, tylny napęd...
@papaj_21_37: stary ja się z tobą zgadzam. ale nadal podbijamy do tematu samochodów premium. I tak jak jeden mirek napisał wcześniej, że to ludzie tworzą 'premium' otoczkę wokół marki. I często ma to jakieś uzasadnienie. Tak, kupując grata bmw 20 letniego nie jest się już premium, ale nawet kupując dziś kompakta mercedesa A czuje się różnice od renault clio, też współczesnego. A to że seby kupują to co. przez wysoki popyt