Wpis z mikrobloga

Elo !
Opowiem wam, jaki hardkor to jest prowadzić gastro w Polsce xD
jestem już tak zmęczony tym wszystkim użeraniem się z każdym, że mam ochotę rzucić to w #!$%@? xD
Zaczynałem od jednej budy w lutym 2019r, dzisiaj mam już 4 lokale
7msc przekszatłcałem lokal z biurowego na gastronomiczny - walka ze wspólnotą i ADM.
Gdy już udało się otworzyć to zaczeło się od codziennych donosów,sanepid,urząd skarbowy,inspekcja pracy,policja,straż miejska,prezydent miasta itp xD
w samym lipcu miałem 8 kontroli każda z donosu.
Wczoraj dostałem polecony od jakiegoś mecenasa, że lokal zaburza mir domowy mieszkańcom, którzy mieszkają nad lokalem, gdzie oczekują "Wymiernej rekompensaty majątkowej, która wynika z doznawanych krzywd powodowanych przez uciążliwości wibroakustyczne"
do tego z innego lokalu, wspólnota grozi mi sądem, ponieważ nie zgadzają się na prowadzenie gastronomii xD
(wymyślili, że lokal może być czynny tylko o 12-20:00 + mase innych pierdół, jak znajde, to wrzucę protokół z zebrań wspólnoty i zobaczycie jaki to jest beton xD )
A, ja nawet alko nie sprzedaje :D
#polska #dzialalnoscgospodarcza #gastronomia #pracbaza #chlewobsranygownem
  • 86
@karol91plch:

powodowanych przez uciążliwości wibroakustyczne


Zgaduję, że wiatraki z wyciągach jadą na maksa tak, że drgania czuć w mieszkaniu/ach nad wami a zapachy przedostają się do wentylacji lub w inny sposób wchodzą do mieszkań.
Twój wpis sponsoruje szatan ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Napisze ci co masz zrobić, rzuć to w #!$%@? i odpisz spoldzielni że powiecisz teraz cały tydzień aby obsmarować lokal w internecie pod tym adresem, ale bez podawania nazwy. Nikomu krzywdy nie zrobisz, nikt ci za to nic nie zrobi bo NIE MA POSZKODOWANEGO więc nie ma przestępstwa. Spółdzielnia przez 200 lat nie wynajmie tego nikomu nawet za darmo.
Stivo75 - Twój wpis sponsoruje szatan ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Napisze ci co masz zrobić, rzuć to ...

źródło: comment_loiTwcoCgdTNItG89IyJaSbfqKq5V2GX.jpg

Pobierz