Wpis z mikrobloga

@zosiasamosia1: obserwuje tag przegryw nie po to zeby komuś #!$%@? czy dołować tylko żeby ludzi ciagnąć w gore. Jesli masz potrzebe tam napisac to napisz, ale nie moze byc to dla beki. Jesli masz depresje, jesli wszystko wokoło wydaje Ci sie #!$%@? i beznadziejne to nie jestes przypadkiem odosobnionym, bo teraz bardzo wielu osobom tak sie wydaje. Jesli przed nikim sie nie otworzysz, jesli z nikim nie porozmawiasz to zawsze bedziesz ze wszystkim sama, a łatwiej walczy sie z problemem, jak ktos Cie w tym wspiera i pomaga, niz samemu.
  • 8
eby komuś #!$%@? czy dołować tylko żeby ludzi ciagnąć w gore. Jesli masz potrzebe tam napisac to napisz, ale nie moze byc to dla beki. Jesli masz depresje, jesli wszystko wokoło wydaje Ci sie #!$%@? i beznadziejne to nie jestes przypadkiem odosobnionym, bo teraz bardzo wielu osobom tak sie wydaje. Jesli przed nikim sie nie otworzysz, jesli z nikim nie porozmawiasz to zawsze bedziesz ze wszystkim sama, a łatwiej walczy sie z
@r4do5: wiekszosc ludzi na tagu przegryw to ludzie z jakaś rysa typu zycie w biedzie, wygląd, albo lenie, którzy uważają ze wszystko powinno sie samo zrobic
Nie jestem psychoterapeuta, ale tez żaden psychoterapeuta nikomu nie pomoże jesli ta osoba nie bedzie chciala tego sama.
wiekszosc ludzi na tagu przegryw to ludzie z jakaś rysa typu zycie w biedzie, wygląd, albo lenie, którzy uważają ze wszystko powinno sie samo zrobic


@brixo: albo zwyczajne trole które sobie jaja robią, ja już dawno ten tag dałem na czarno bo się już czytać tego szamba nie dało.