Wpis z mikrobloga

#gdansk #sopot #gdynia #trojmiasto #rumia #reda #wejherowo
Cześć, cieszę się, że was wszystkich tu zebrałem.
Chciałem was prosić o małą pomoc NIE finansową, a taką, która pomoże na pewno. Chcę was poprosić byście popytali się swojej rodziny i znajomych o dobrego psychiatrę, który przyjmuje na NFZ i wysłucha jaki jest problem, a nie z góry wypisze leki i pora na csa. Nic nie wkurza bardziej niż bezsilność, że nie mogę pomóc bliskiej mi osobie, bo problem nie jest namacalny, tylko siedzi w głowie i powoli niszczy człowieka od środka.
Dlatego obiecajcie mi proszę , że jeżeli nawet nie znacie dobrego psychiatry na nfz, to spytacie chociaż jednej osoby. Nic nie boli bardziej niż usłyszenie od osoby którą się kocha niektórych słów. Za śmianie się z szukania DOBREGO LEKARZA NA NFZ podziękuję, bo temat jest poważny.

Nie omijajcie tego posta i pomóżcie proszę.
Z góry dziękuję.
  • 7
@panKrzysztofKrawczyk: Psychiatra od drugiej wizyty może tylko wypisywać nowe recepty i próbować. Od rozmowy jest psycholog lub psychoterapeuta.

Kilka moich spostrzeżeń:

PZP Nowy Port: lekarski oddział geriatryczny, zestaw leków powtarzany na okrągło pomimo braku rezultatu, "W końcu lek X Panu pomoże".

PZP UCK: terminy wizyty kontrolnej kilka miesięcy po końcu leków, tradycyjny akademicki brak punktualności, szkoda czasu głownie z powodu braku możliwości prowadzenia ciągłego leczenia.

PZP Wrzeszcz: bardzo miła rejestracja w