Wpis z mikrobloga

Projekty współfinansowane z funduszy Unii Europejskich to jakiś #!$%@? żart.
W KAŻDYM projekcie faworyzuje się kobiety i prawie zawsze mają tam więcej miejsc niż mężczyźni, same projekty są NIJAKIE i jeśli masz własny pomysł na kurs/szkolenie, to ZAPOMNIJ - bierzesz kurs na malowanie paznokci albo #!$%@?. Dodzwoniłem się do osoby odpowiedzialnej za jeden projekt i z 50 osób, 30 osób musi iść w szkolenia związane z branżą budowlaną, a 20 osób nie. Z TYM ŻE TE 20 OSÓB TO MUSZĄ BYĆ KOBIETY. (°°

SZCZEGÓLNIE zapraszamy jeśli jesteś: niepełnosprawny, masz niskie kwalifikacje albo... JESTEŚ KOBIETĄ XD
a na samym dole napiszą ci: "W ramach projektu gwarantujemy stosowanie zasady równości szans i niedyskryminacji a także równości szans kobiet i mężczyzn, zgodnie z Wytycznymi Ministra Infrastruktury i Rozwoju w zakresie realizacji zasady równości szans i niedyskryminacji, w tym dostępności dla osób z niepełnosprawnościami oraz zasady równości szans kobiet i mężczyzn w ramach funduszy unijnych na lata 2014-2020. "

Brak słów.
iks #!$%@? de

#zalesie #oswiadczenie #europa #praca #trojmiasto
Pobierz panKrzysztofKrawczyk - Projekty współfinansowane z funduszy Unii Europejskich to jaki...
źródło: comment_C8VCj8CyDu8kiAXtmH0RydeT25a5p9sm.jpg
  • 7
@toporro: nie byłoby ci wstyd, umówmy się. Korzystałbyś z przywileju, bo dlaczego nie? Skoro jest, to byś z niego korzystał, tak jak każdy zresztą. Mógłbyś przy tym ewnentualnie mówić, że "no jest to być może nie do końca sprawiedliwe, ale skoro już mi przysługiwało, to dlaczego nie?", podobnie jak przeciwnicy 500+ uprawnieni do jego pobierania nigdy z tego nie zrezygnują. I to się nie ma co dziwić, to są racjonalne decyzje,
@broczapa: jednak zostanę przy swoim, nie korzystałbym. Tak samo jak nie przeprowadziłem się do dalszej rodziny żeby oszukiwać przy pobieraniu stypendium socjalnego, nie parkuję na środku chodnika, kasuję bilety itp., czyli powstrzymuję się od działań, które wielu osobom przynoszą korzyści, mimo niezgodności z prawem.
A 500+ pobieram i wydaję na moje dzieci, np. na terapie i zajęcia, które miałbym za darmo gdyby nie to, że przez cięcie środków ich w ogóle